Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Regał warstwowy

Schichtregal

Czy to jest zwyczajny regał? A może małe dzieło sztuki? Regał ścienny łączy ze sobą technologię 3D, sztukę estetyczną oraz wysoką funkcjonalność. Musisz się tylko dobrze zastanowić, jakie przedmioty wyglądać będą na nim niezwykle. Jego piękny wygląd urzeknie Twoich gości.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat

Krok po kroku 1 - Regał warstwowy - rysowanie warstw, wycięcie i wygładzenie

Wszystkie warstwy wytnij zgodnie z instrukcją montażu z blatu kuchennego. Użyj brzeszczotu do twardego drewna. Wszystkie krawędzie przeszlifuj za pomocą pilnika stolarskiego oraz papieru ściernego.

Pobierz instrukcję

Krok po kroku 2 - Regał warstwowy - klejenie i mocowanie warstw

Nałóż wszystkie warstwy na siebie i sklej przy pomocy kleju stolarskiego. Przymocuj każdą warstwę dwoma lub trzema śrubowymi zwornicami stolarskimi.

Krok po kroku 3 - Regał warstwowy - impregnacja warstw

Wałkiem piankowym lub pędzlem zaimpregnuj wszystkie warstwy impregnatem do drewna w wybranym kolorze.

Wielokrotnie pomaluj lakierem bezbarwnym.

Krok po kroku 4 - Regał warstwowy - wiercenie i montaż płaskich zaczepów

Wykonaj odpowiednie wiercenia dla zawiasów i zaczepów płaskich, montowanych za pomocą czterech śrub.

Wskazówka:

Poszczególne, mniejsze warstwy mogą zostać wycięte na wzór innych, prostszych form. Bardzo ładnie prezentują się formy łukowe lub przypominające fale. Takie półki harmonijnie dopasujesz do każdej ściany.

Lista zakupów

  • 1 blat kuchenny, 600 x 2.000 mm, dąb 26 mm
  • 2 zaczepy płaskie, 15 x 75 mm
  • 4 wkręty do drewna, 4 x 40 mm, z łbem stożkowym
  • Dodatkowe akcesoria: impregnat do drewna, lakier bezbarwny, klej stolarski

Lista narzędzi

  • wkrętarka akumulatorowa
  • śrubowe zwornice stolarskie
  • wyrzynarka

Schemat

Schemazeichnung
Do góry