Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Ramka na zdjęcia 3D

3D-Bilderrahmen

Ramka na zdjęcia 3D jest idealnym rozwiązaniem,jeśli chcesz zaprezentować swoje ulubione przedmioty w bardzo atrakcyjny i zaskakujący sposób.

Wskazówka:

OBI oferuje szeroki wachlarz odcieni ramek. Bogactwo dobranych kolorów oraz widoczny kontrast podczas tworzenia własnego passe-partout (dodatkowe ochronne pole znajdujące się w ramce otaczającej obrazek) podkreśli atuty Twoich eksponatów.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Ramka na zdjęcia 3D - rysunek schematu ramki na zdjęcia 3D
3D-Bilderrahmen Schritt 1

Krok po kroku 1 - Przytnij płytę wiórową

Oddziel tylną ściankę od ramki.

Pobierz instrukcję montażu

3d_bilderrahmen_schritt_2

Krok po kroku 2 - Przytnij płaskie listwy

Przytnij 3 cm na każdej stronie ścianki tylnej przy pomocy piły wyrzynarki. Płaskie listwy przytnij na miarę. 

Krok po kroku 3 - Sklej listwy

Listwy płaskie z uciętą ścianką tylną należy skleić w taki sposób, aby powstała forma skrzynki. Teraz musi nastąpić gruntowanie i lakierowanie listew od strony wewnętrznej.

3D-Bilderrahmen Schritt 4

Krok po kroku 4 - Przyklej stojak pod eksponat

Wykonaj wycięcie w Twoim passe-partout przy pomocy wyrzynarki. Szlifierką oscylacyjną delikatnie przeszlifuj powierzchnię. Zagruntuj, przeszlifuj i polakieruj w wybranym odcieniu.

Stojak pod eksponat przyklej klejem stolarskim prostokątnie do tylnej strony Twojego passe-partout oraz polakieruj tło swojej ramki wybranym wcześniej kolorem.

3D-Bilderrahmen Schritt 5

Krok po kroku 5 - Złóż gotową ramkę na zdjęcia

Listwy w formie skrzynki na tylnej ściance sklej prostokątnie z Twoim passe-partout.

Krok po kroku 6 - Naklej eksponat

Naklej eksponat przy pomocy kleju termotopliwego na stojak.

3D-Bilderrahmen Schritt 7

Krok po kroku 7 - Ramka na zdjęcia 3D - gotowa ramka ramka na zdjęcia 3D

Złóż ramkę. Powieś na ścianie!

Lista zakupów

  • 1 standardowa ramka do zdjęć
  • 1 passe-portout na wymiar ramki
  • 4 płaskie listwy zgodnie z głębokością, którą wymaga eksponat.
  • 1 stojak pod eksponat i rozmiar wycięcia
  • Dodatkowo: lakier akrylowy, klej stolarski

Lista narzędzi

  • Piła wyrzynarka
  • Szlifierka oscylacyjna
  • Pistolet do kleju termotopliwego

Ramka na zdjęcia 3D - rysunek schematu ramki na zdjęcia 3D

Schemazeichnung
Do góry