Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Ramka - magnes

Magnet-Rahmen

Zdjęcia najukochańszych, małe artystyczne kolaże lub też bilety wstępu, pamiątka wspaniałego koncertu - życie wciąż tworzy nowe obrazy. Zmieniaj je do woli. Ramka - magnes sprawia, że wymiana zdjęć stanie się prosta i niezwykle szybka.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Anleitung Magnet-Rahmen

Krok po kroku 1 - Stwórz ramkę magnesową – sprawdź jak szybko to zrobisz!

Wywierć otwory w bloczku drewnianym zgodnie z instrukcją montażu, najlepiej na głębokość od 5-6 mm (średnica musi odpowiadać magnesom). Przeszlifuj i wygładź nierówne krawędzie. Włóż magnesy do płytki drewnianej. Pamiętaj o właściwym jego ułożeniu. Teraz przymocuj klejem. Płytki ze szkła akrylowego przytnij na wymiar. Ostre krawędzie wygładź przy pomocy klocka szlifierskiego i drobnoziarnistego papieru ściernego. Folię ochronną usuń z szybki dopiero po kompletnej obróbce. Teraz oczyść miękką ścierką i skoncentrowanym płynem do mycia szyb. Dokładnie ułóż szybki na płytce drewnianej i przymocuj drugim magnesem. Obrazy nie będą wypadały ze względu na nacisk szybki na ramkę.

Pobierz instrukcję

Lista zakupów

 • poz. 1
  1 bloczek drewniany 100 x 100 mm buk, 27 mm
 • poz. 2
  1 bloczek drewniany 150 x 100 mm buk, 27 mm
 • poz. 3
  1 bloczek drewniany 200 x 150 mm buk, 27 mm
 • poz. 4
  1 szybka 100 x 100 mm szkło akrylowe przezroczyste, 2 mm
 • poz. 5
  1 szybka 150 x 100 mm szkło akrylowe przezroczyste, 2 mm
 • poz. 6
  1 szybka 200 x 150 mm szkło akrylowe przezroczyste, 2 mm
 • poz. 7
  14 magnesów ok. Ø 8 x 5 mm standardowe
 • klej uniwersalny

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • wyrzynarka

Schemat

Schemazeichnung Magnet-Rahmen

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry