Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Półka z opasek zaciskowych

Schellenbrett

Jak często puste słoiki lądują w pojemniku na śmieci? Przecież mogą one świetnie służyć do przechowywania tego i owego. To zależy tylko od tego, co z nich zrobisz.

Zamocuj stare słoiki na dekoracyjnej deseczce za pomocą metalowej opaski zaciskowej. Z tych niewielu materiałów może powstać wiele praktycznych rzeczy: organizer na zioła do kuchni, tablica na przybory do pracowni, genialny podajnik sznurka lub pojemnik na pędzle do warsztatu. To się nazywa "kreatywny recycling".

Wskazówka: W zależności od przeznaczenia półki z obejmami, musisz najpierw zebrać odpowiednie słoiki i dobrać do nich rozmiar opaski zaciskowej.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Schellenbrett Schritt 1

Krok po kroku 1 - Cięcie na wymiar

Płytę dotnij na wybrany wymiar.

Pobierz instrukcję

Krok po kroku 2 - Wiercenie

W odpowiednim miejscu wypunktuj zagłębienia na opaski zaciskowe i ostrożnie wywierć otwory.

Krok po kroku 3 - Docinanie opaski

Ustal długość opaski i dotnij ją na właściwy wymiar.

Krok po kroku 4 - Wiercenie

Teraz wywierć w desce otwory na śruby mocujące i zagłębienie na nakrętkę.

Krok po kroku 5 - Szlifowanie

Następnie szlifierką oscylacyjną wyszlifuj deskę i za pomocą śrub, podkładek oraz nakrętek przymocuj opaskę zaciskową do deski.

Krok po kroku 6 - Mocowanie butelek

Butelki o tej samej wysokości zamocuj opaskami zaciskowymi i gotowe!

Rada:

Nieograniczone możliwości.
Podstawowym powodem dla którego przygotowujesz półki z opaskami zaciskowymi jest możliwość jej różnorodnego zastosowania. Wszystko zależy od twojej kreatywności. Pomysłowy wazon na kwiaty, praktyczny pojemnik na pisaki czy też dekoracyjne kinkiety (ze świeczką podgrzewaczem) – na pewno przychodzi Ci do głowy jeszcze inny pomysł na zastosowanie takiej półki..

Recycling deski.
Zamiast wędrować do pojemnika na śmieci, nie tylko słoiki mogą dostać nowe zadanie. Również deska nie musi być nowa. W starych meblach, drewnianych skrzynkach lub innych przedmiotach znajdują się części, które bardzo dobrze nadają się do stworzenia takiej półki. Przydadzą się także deski ze skrzynki na wino, szczególnie wtedy, kiedy posiadają wypalony znak winnicy.

Lista zakupów

 • Poz. 1
  deska drewniana według uznania lignofol, drewno lite
 • Poz. 2
  3 opaski zaciskowe dopasowane do pojemników stalowe opaski zaciskowe, ocynkowane
 • Poz. 3
  4 pojemniki według uznania szkło, ceramika, plastik
 • Poz. 4
  4 śruby mocujące M4, stal
 • Poz. 5
  4 nakrętki M4, stal
 • Poz. 6
  4 podkładki M4, stal
 • Poz. 7
  1 wieszak
 • Poz. 8
  3 wkręty do drewna 3 x 20 mm stal, ocynkowane
 • Akcesoria: farby lub olej do drewna, papier ścierny

Lista narzędzi

 • wyrzynarka lub stołowa pilarka tarczowa
 • piłka do metalu
 • wiertarka
 • wiertło otworowe Ø 15 mm
 • wiertło do drewna 4 mm
 • klucz płaski
 • śrubokręt
 • młotek
 • punktak

Schemat

Schemazeichnung Schellenbrett
Do góry