Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Podpórka do książek - Ryba

buecherfisch_mood

Podpórka do książek w kształcie ryby podtrzymuje Twoją pasję do gotowania. W takim stojaku zawsze w bardzo atrakcyjny sposób wyeksponujesz swoje książki kucharskie, które zawsze będą na wyciągnięcie ręki. A co więcej: stojak może się swobodnie wydłużać, gdy potrzebujesz ułożyć w nim więcej książek.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Podpórka do książek ,,RYBA" - rysunek schematyczny
Bücherfisch bauen – so geht‘s

Krok po kroku 1 - Budowa podpórki do książek ,,ryba"

Zgodnie z planem montażu wykonaj wiercenia w płytach służących jako podstawki oraz płytach bocznych. Ułóż je na odpowiedniej wysokości. Przeszlifuj dokładnie wszystkie elementy oraz wygładź na rogach. Teraz połącz podstawki i płyty boczne oraz sklej porządnie klejem stolarskim. Przenieś motyw ryby z planu na płytę drewnianą. Za pomocą wyrzynarki oraz pasującego brzeszczotu wykonaj wycięcie. Otwory wywierć w taki sposób, aby miały średnicę przeciwnakrętki. Przeszlifuj i wygładź krawędzie. Nanieś łuski rybie za pomocą pisaka do folii na tył blachy oraz wytnij większymi nożycami. Wystające kawałki wyprostuj delikatnie przygniatając blaszkę. Elementy drewniane polakieruj ze wszystkich stron wybraną farbą oraz pokryj raz jeszcze bezbarwnym lakierem dla późniejszej ochrony. Zamontuj obie części ryby łącząc je śrubą oraz przyklej odpowiednio, aby stały na prostokątnie ułożonych podstawkach. Teraz przy pomocy kleju uniwersalnego naklej na płytki obie blaszki przypominające łuski. Na koniec wykonaj ozdobienie rybki i przymocuj oko w postaci nakrętki - teraz Twoja rybka jest już gotowa.

Pobierz instrukcję montażu

Lista zakupów

 • Poz. 1
  2 podstawy, 200 x 150 mm, drewno klejone bukowe 18 mm
 • Poz. 2
  2 płyty boczne, 230 x 150 mm, drewno klejone bukowe, 18 mm
 • Poz. 3
  1 płyta w kształcie ryby, 400 x 200 mm, drewno klejone bukowe, 18 mm
 • Poz. 4
  1 blacha dekoracyjna, 400 x 120 mm, 0,2-0,5 mm
 • Poz. 5
  1 przeciwnakrętka, M6 x 20 mm
 • 8 wkrętów do drewna, 4 x 40 mm
 • 1 zakrętka zabezpieczająca, M6    
 • lakiery akrylowe
 • klej montażowy

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • wyrzynarka

Podpórka do książek ,,RYBA" - rysunek schematyczny

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry