Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Nastrojowy stolik

Stimmungstisch
W każdym pokoju stoi przedmiot, który przyciąga uwagę gości budząc ich zachwyt. Czasem jest to ogromny telewizor z płaskim ekranem, czasem urocze małe akwarium z bystrzykami neonowymi. Jednak stolik przy sofie czy kanapie nie zwraca najczęściej na siebie żadnej uwagi.

Czasem jednak jest inaczej, o czym świadczy ten całkowicie wyjątkowy stół. Nie tylko wygląda elegancko, ale również jest pod ręką, kiedy potrzebujesz odłożyć czasopismo, postawić filiżankę kawy itp. Do tego jest oświetlony! Najciekawsze w nim jest to, że kolor światła możesz zmieniać przy pomocy pilota. Zagwarantuj sobie niezwykły nastrój...
1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Holzelemente zuschneiden

Krok po kroku 1 - Przycinanie drewnianych elementów

Wytnij wszystkie drewniane elementy z płyty bukowej ew. płyty pilśniowej twardej zgodnie z rysunkiem. Przytnij elementy ramy pod kątem 45°.

Pobierz instrukcję

Elemente vorbohren, feinschleifen und verkleben

Krok po kroku 2 - Wiercenie, szlifowanie i sklejanie elementów

We wszystkich elementach wywierć otwory zgodnie z planem, a następnie wyszlifuj dokładnie. Wykonaj wyżłobienie na szklany blat przy pomocy frezarki górno-wrzecionowej. Wytnij otwory rewizyjne dla przyłącza elektrycznego używając wiertła Forstner 40 mm.

Połącz ze sobą elementy ramy prostopadle używając drewnianych kołeczków i kleju do drewna. Dociśnij połączenie przy pomocy śrubowej zwornicy stolarskiej.

Umleimer aufbügeln

Krok po kroku 3 - Prasowanie okleiny krawędziowej

Przyprasuj żelazkiem okleinę krawędziową na bocznej powierzchni spodniej płyty.

Lenkrollen befestigen

Krok po kroku 4 - Mocowanie kółek samonastawnych

Połącz wszystkie elementy odpowiednimi śrubami. Gotowy korpus stolika odwróć "do góry nogami" i przymocuj kółka samonastawane przy pomocy śrub do drewna.

Beleuchtung für die Zeitungsablage anbringen

Krok po kroku 5 - Mocowanie oświetlenia

Dla podświetlenia półki na czasopisma czy książki przyklej białe lampy LED po obu stronach prostopadłej ścianki wewnętrznej.

Beleuchtung für die Glasscheibe anbringen

Krok po kroku 6 - Mocowanie podświetlenia szklanej płyty

Dla podświetlenia płyty z mlecznego szkła przyklej równolegle taśmy LED na górnej stronie górnej części dolnej płyty.

Stimmungstisch fertigstellen

Krok po kroku 7 - Wykończenie nastrojowego stolika

Przy podłączeniu do sieci kieruj się danymi podanymi przez producenta zestawu LED. Ułóż płytę z mlecznego szkła na wyżłobieniu.

Rada:
Zamiast szyby z mlecznego szkła możesz użyć również szyby z bezbarwnego szkła. Stolik możesz wykorzystać jako płaską witrynę, do przechowywania małych skarbów lub dekoracji.

Lista zakupów

 • Poz. 1
  2 płyty dolne, 1.120 x 596 mm płyta pilśniowa twarda, 18 mm (biała)
 • Poz. 2
  2 rama, 1.200 x 77 mm, buk sklejka, 40 mm
 • Poz. 3
  2 rama, 600 x 77 mm, buk sklejka, 40 mm
 • Poz. 4
  2 poprzeczki, 600 x 100 mm, buk sklejka, 40 mm
 • Poz. 5
  1 ścianka wewnętrzna, 1.010 x 64 mm, płyta pilśniowa twarda, 18 mm (biała)
 • Poz. 6
  1 szyba z mlecznego szkła, 1139 x 539 mm, szkło bezodpryskowe, 6 mm
 • Poz. 7
  2 okleiny krawędziowe, 1.120 x 18 mm, buk naturalny
 • Poz. 8
  1 zestaw LED z pilotem, ok. 4 m, samoprzylepne taśmy LED (zmiana kolorów)
 • Poz. 9
  1 zestaw LED 2 razy 1.010 mm samoprzylepne taśmy LED (białe)
 • Poz. 10
  25 śruby do drewna, 4 x 50 mm, łeb płaski
 • Poz. 11
  4 kółka samonastawne, wysokość 100 mm
 • Przybory: kołki drewniane, klej do drewna

Lista narzędzi

 • wkrętarka akumulatorowa
 • wiertarka
 • żelazko
 • piła do cięcia poprzecznego i ukosowego
 • frezarka górno- wrzecionowa
 • śrubowe zwornice stolarskie
 • wyrzynarka

Schemat

Schemazeichnung
Do góry