Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Leżak z rur

Röhrenliege

Nawet w najmroźniejsze dni potrzeba czasem odpoczynku na leżaku. Wolny czas to dzisiaj bardzo cenne dobro. Tym bardziej ważne jest, aby w pełni wykorzystać te nieliczne spokojne chwile. Prezentujemy Ci leżak, dzięki któremu zrelaksujesz się jak nigdy dotąd.

Leżak charakteryzuje się ergonomicznym kształtem, a dodatkowo na pewno na nim nie zmarzniesz, ponieważ składa się on przede wszystkim z pianek izolacyjnych na rurę, które chronię Cię przed zimną podłogą. Nic tylko położyć się, zamknąć oczy i w spokoju rozkoszować się przyjemnym ciepłem. 

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat

Krok po kroku 1 - Docinanie

Wszystkie rury typu HT oraz KG dotnij na długość 800 mm. 

Pobierz instrukcję montażu

Röhrenliege Schritt 2

Krok po kroku 2 - Szlifowanie

Pilnikiem usuń zadziory powstałe w wyniku docinania rur.

Röhrenliege Schritt 3

Krok po kroku 3 - Docinanie

Wszystkie pianki izolacyjne dotnij ostrym nożem kuchennym na długość 800 mm. 

Röhrenliege Schritt 4

Krok po kroku 4 - Oklejanie

Przy pomocy pistoletu do klejenia na gorąco równolegle połącz ze sobą poszczególne elementy (oklej rury typu HT lub KG piankami izolacyjnymi). Ponieważ rury posiadają różną średnicę, przy klejeniu potrzebujesz pianek izolacyjnych o różnej średnicy. Uważaj na to, aby klej nie był za gorący, gdyż pianka może zacząć się topić.

Röhrenliege Schritt 5

Krok po kroku 5 - Sklejanie elementów

Za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco sklej ze sobą poszczególne rury. Zwróć uwagę na to, by klej nakładać wzdłuż pianki w kilku miejscach. 

Röhrenliege Schritt 6

Krok po kroku 6 - Naklejanie wierzchniej warstwy

Aby siedzisko było miękkie, na wierzchnią warstwę naklej białe pianki izolacyjne.

Wskazówka:

Inne kształty leżaka możesz uzyskać stosując do budowy rury typu HT o różnej średnicy (Ø 40 – 110 mm).

Lista zakupów

 • Poz. 1
  115 pianek izolacyjnych na rury, szary, Ø 40 mm x 800 mm, pianka PE
 • Poz. 2
  8 pianek izolacyjnych na rury, szary, Ø 65 mm x 800 mm, pianka PE
 • Poz. 3
  23 pianki izolacyjne na rury, biały, Ø 40 mm x 800 mm, pianka PE
 • Poz. 4
  3 rury typu HT, Ø 160 mm x 800 mm, PP
 • Poz. 5
  4 rury typu KG, Ø 110 mm x 800 mm, PP
 • Poz. 6
  2 rury typu KG, Ø 40 mm x 800 mm, PP
 • Akcesoria:  klej do klejenia na gorąco do tworzyw z PP i PE

Lista narzędzi

 • piłka z kabłąkiem
 • nóż
 • pistolet do klejenia na gorąco
 • pilnik
 • papier ścierny

Schemat

Schemazeichnung
Do góry