Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Kanapa Lounge

Lounge-Sofa

Posiadasz mieszkanie studenckie, salon, taras lub salę imprez? Ta kanapa narożna zapewni w każdym pomieszczeniu niebanalną scenerie i zaprosi każdego gościa do wypoczynku. Przy pomocy niezwykłych materiałów oraz stylowych poduszek do siedzenia osiągniesz najlepsze noty. Tutaj znajdziesz zestawienie wszystkich niezbędnych kroków - poniżej znajdziesz także szczegółową instrukcję montażu do pobrania.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Lounge-Sofa Schritt 1

Krok po kroku 1 - Przygotowanie

Przeszlifuj dokładnie elementy wycięte z płyt drewnianych. Osłony przytnij pod kątem 45°. Wywierć otwory zgodnie z instrukcją montażu dla rolek oraz przymocowania oparcia na plecy.

Pobierz instrukcję

Lounge-Sofa Schritt 2

Krok po kroku 2 - Montaż kółek

Zamontuj kółka i złóż oparcie o plecy z prętów ze stali szlachetnej. Przytnij trawę sztuczną zgodnie z instrukcją montażu. Mocną nicią i igłami tapicerskimi przyszyj materiał od lewej strony. Pozostaw niezaszyte miejsce, aby później umieścić piankę oraz właściwe izolacje.

Obicie z trawy sztucznej odwróć na prawą stronę i wypełnij miękkimi materiałami. Na koniec zaszyj wszystkie niezakończone miejsca. Możesz również wszyć pasujący zamek błyskawiczny.

lounge_sofa_schritt_3

Krok po kroku 3 - Konserwacja drewna

Wykonaj konserwacje widocznych powierzchni drewnianych poprzez olejowanie bezbarwnym olejem do mebli przy pomocy miękkiej ścierki.

Lounge-Sofa Schritt 4

Krok po kroku 4 - Wykończenie

Udekoruj swoją kanapę poprzez dołożenie poduszek i wałków pod plecy. Gotowe.

Krok po kroku 5 - Wskazówki

Materiały wypełniające można obić również innymi niezwykłymi artykułami: folią budowlaną, plandeką itp. Dzięki funkcjonalności tych materiałów Twoja kanapa Lounge sprawdzać się będzie doskonale także na zewnątrz.

Lista zakupów

 • poz. 1
  1 płyta, 900 x 2.000 mm, płyta Multiplex, 24 mm
 • poz. 2
  1 osłona przednia, 130 x 2.030 mm, płyta Multiplex, 15 mm
 • poz. 3
  2 osłony boczne¸130 x 939 mm, płyta Multiplex, 15 mm
 • poz. 4
  1 osłona tylna, 130 x 2.000 mm, płyta Multiplex, 24 mm
 • poz. 5
  1 oparcie pod plecy, 130 x 2.000 mm, płyta Multiplex, 24 mm
 • poz. 6
  4 rury ze stali szlachetnej, Ø 10 mm, stal szlachetna
 • poz. 7
  2 rolki kierowane, wysokość 200 mm
 • poz. 8
  3 rolki niekierowane, wysokość 200 mm
 • poz. 9
  20 śrub M, 8 x 35 mm, śruby z łbem płasko-okrągłym lub łbem czworokątnym
 • poz. 10
  20 nakrętek M 8, wraz z podkładkami pod nakrętki
 • poz. 11
  1 rolka sztucznej trawy, 2.000 x 8.000 mm
 • poz. 12
  1 pianka (wypełnienie wewnętrzne powierzchni do siedzenia), 1.900 x 900 x 300 mm
 • poz. 13
  25 izolacji do rur (obicie, rolki pod plecy), Ø 70 mm

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • piła kątowa
 • wkrętarka akumulatorowa

Schemat

Schemazeichnung
Do góry