Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Gra - młynek

Mühle-Spiel

Najpierw rozmieść pionki na polach, potem przesuwaj. Jeśli uda Ci się pod koniec gry dotrzeć do linii i pozostaną już tylko trzy kwiatki, będziesz mógł przesuwać pionki w dowolnym kierunku.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Anleitung Mühle-Spiel

Krok po kroku 1 - Zobacz jak stworzyć własny młynek!

Listwy z sosny ułóż w formie prostokąta jako ochronę krawędzi dookoła płyty stanowiącej podstawę. Przyklej na stałe. Sztuczną trawę przytnij dokładnie na wymiar. Musi pasować idealnie do ramki.

Aby zakryć przebiegające tam linie pól, na przestrzenie pomiędzy naklej taśmę malarską. Teraz delikatną mgiełką polakieruj sprayem jasnozielone linie na trawniku.

Po wyschnięciu usuń taśmę.

Drugi krok polega wyłącznie na oklejeniu linii łączeniowych. Także tutaj przy pomocy sprayu polakieruj linie. Usuń taśmę malarską po wyschnięciu.

Gotową planszę z trawy przyklej klejem stolarskim do przygotowanej wcześniej ramki i odczekaj aż wyschnie.

Na końcu udekoruj swoje drewniane pionki na wzór kwiatów i pomaluj w dwóch różnych kolorach. Gra może się rozpocząć.

Pobierz instrukcję

Lista zakupów

 • poz. 1
  1 płyta 450 x 450 mm sklejka, 6 mm
 • poz. 2
  2 profile ochronne krawędzi 450 x 14 x 4 mm listwa z sosny
 • poz. 3
  2 profile ochronne krawędzi 459 x 14 x 4 mm listwa z sosny
 • poz. 4
  1 plansza na trawie 450 x 450 mm sztuczny trawnik
 • poz. 5
  18 pionków Ø 30 x 10 mm okrągły drążek drewniany pocięty na części
 • wodoodporny klej stolarski
 • taśma malarska (idealna szerokość:  50 mm)
 • jasnozielony lakier w sprayu

Lista narzędzi

 • Nożyczki
 • wyrzynarka
 • nóż do cięcia wykładzin

Schemat

Schemazeichnung Mühle-Spiel

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry