Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Drzewko pamiątkowe

erinnerungsbaum_mood

Pocztówka od babci z wakacji, bilety wstępu do parku rozrywki, pamiątkowe zdjęcie - wszystko możesz tutaj powiesić. Drzewko pamiątkowe stanowi idealne miejsce dla Twoich małych wspomnień. Ciesz się na co dzień przyjemnościami, które otrzymujesz od życia i życzliwych ludzi.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Drzewko pamiątkowe - rysunek schematyczny
Erinnerungsbaum gestalten – so geht’s

Krok po kroku 1 - Stwórz własne drzewko pamiątkowe – to bardzo proste!

Nanieś motyw drzewka o dowolnej wielkości na sklejkę. Później wytnij przy pomocy wyrzynarki i odpowiedniego brzeszczotu. Formę zewnętrzną płyty drewnianej przytnij zachowując właściwy format. Wytnij pień drzewka. Przygotuj szczelinę, względnie wgłębienie w płycie, która służyć będzie jako podstawa. Użyj wiertła o średnicy 8 mm. Wyrzynarką ostrożnie oddziel część wewnętrzną. Wszystkie szczeliny i wycięcia przeszlifuj i wygładź pilnikiem stolarskim. Pamiętaj, aby wygładzić wszystkie krawędzie. Wyciętą część drzewka ze sklejki wstaw w wgłębienie i sklej klejem stolarskim. Po wyschnięciu kleju pomaluj całe drzewko farbą akrylową. Na koniec przyczep klamry - teraz możesz udekorować drzewko karteczkami lub pamiątkami.

Pobierz instrukcję montażu

Lista zakupów

 • poz. 1
  1 płyta, 285 x 75 mm, sklejka świerkowa, 18 mm
 • poz. 2
  1 drzewko, 650 x 800 mm, sklejka, 8 mm
 • poz. 3
  4-6 chromowanych klamer metalowych
 • klej stolarski
 • biała farba akrylowa

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • wyrzynarka

Drzewko pamiątkowe - rysunek schematyczny

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry