Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Drewniana kura

Holz-Henne

Dekoracyjna i praktyczna – w drewnianej kurze na kółkach możesz trzymać różności. Znajdą tu swoje miejsce pluszaki lub klocki. Trzymając w drewnianej kurze zabawki łatwo utrzymasz porządek w pokoju dziecięcym

*bez czasu schnięcia kleju i farby

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Holzhenne bauen – so geht‘s

Krok po kroku 1 - Budowanie drewnianej kury - jak to się robi

Przenieś wszystkie części z planu budowy na lignofol zgodnie ze skalą, a następnie wytnij je wyrzynarką i brzeszczotem do cięcia krzywoliniowego.

Wywierć wszystkie wymagane otwory wiertłem o średnicy 4 mm w zaznaczonych miejscach.
Oszlifuj brzegi, wygładź i ewentualnie spracuj jeszcze kąty małym okrągłym lub płaskim pilnikiem.

Obie części boczne sklej równolegle ze spodem, częścią przednią i tylną przy pomocy kleju stolarskiego.
Mocno rozcieńczoną farbę akrylową wetrzyj w odpowiednich miejscach w drewno kuchenną gąbką do mycia. Namaluj oko czarną farbą i pędzlem na wszystkich czterech stronach.
Teraz przymocuj koła do korpusu przy pomocy śruby, podkładek i nakrętek. Nie ściskaj zbyt mocno, aby koła mogły się normalnie kręcić.

Pobierz instrukcję budowy

Lista zakupów

 • Poz. 1
  2 części boczne
  400 x 350 mm
  lignofol świerkowy, 18 mm
 • Poz. 2
  1 część przednia
  110 x 160 mm
  lignofol świerkowy, 18 mm
 • Poz. 3
  1 spód
  220 x 160 mm
  lignofol świerkowy, 18 mm
 • Poz. 4
  1 część tylna
  110 x 160 mm
  lignofol świerkowy, 18 mm
 • Poz. 5
  4 kółka
  Ø 100 mm
  lignofol świerkowy, 18 mm
 • Poz. 6
  4 nakrętki
  M3
 • Poz. 7
  8 krążków
  M3
 • farby akrylowe
 • klej stolarski

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • wyrzynarka otwornica

Schemat

Schemazeichnung
Do góry