Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Dekoracyjny stojak na gazety z rynny

zeitungsrinne_mood7

Od teraz rządzi porządek. Rynny dachowe spełniające funkcję stojaka na gazety - tak świetnego pomysłu jeszcze nie było. Metal z efektem matowym delikatnie zakryje kolorowe strony Twoich ulubionych gazet. Sprytne rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz wiele dodatkowego miejsca na ulubione magazyny o gwiazdach czy samochodach..

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Stojak na gazety z rynny - rysunek schematyczny
zeitungsrinne_schritt_1bis7

Krok po kroku 1 - Budowa stojaka z rynien – to bardzo proste!

Podziel rynnę dachową na sześć części o długości 400 do 450 mm. Wykorzystaj w tym celu piłę ręczną. Nierówne i ostre krawędzie wygładź pilnikiem do metalu, usuń nierówności oraz oczyść. W przypadku konieczności wyprostuj przy pomocy płaskich obcęgów zniekształcone fragmenty rynny.
Teraz przygotuj elementy nośne zgodnie z planem montażu i wywierć odpowiednie otwory. Dokładnie wykonaj szczeliny do późniejszego przymocowania rynien. Do tej czynności użyj wyrzynarki. Elementy nośne pomaluj z każdej strony farbą w wybranym odcieniu. Wycięte wcześniej części z rynny dachowej ustaw powoli wsuwając tylną krawędź do przygotowanych szczelin w elementach nośnych oraz przymocuj. Zawieś stojak na ścianie i włóż do niego gazety i czasopisma.

Pobierz instrukcję montażu

Lista zakupów

 • poz. 1
  1 rynna dachowa, 3.000 x 130 mm, stal ocynkowana
 • poz. 2
  2 elementy nośne, 35 x 55 x 850 mm, kwadratowe pręty sosnowe
 • poz. 3
  4 śruby, Ø 6 x 80 mm 
 • poz. 4
  4 kołki, Ø 8 mm
 • poz. 5
  farba akrylowa, w wybranym kolorze

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • piła do metalu
 • wyrzynarka

Stojak na gazety z rynny - rysunek schematyczny

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry