Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Regał schodkowy

Treppenregal

Paskudny serwis do kawy i naczynia kuchenne od dalekiej ciotki schowałbyś pewnie najchętniej na najwyższej półce regału. Własne są przecież dużo ładniejsze. Ale kiedy ciotka Halina wpadnie na kawę, na stole musi znaleźć się oczywiście jej serwis. I co wtedy, za każdym razem wyciągać drabinę?

Można sobie z tym poradzić dużo łatwiej. Dzięki regałowi schodkowemu dyskretnie ukryjesz dekoracyjną zastawę ciotki Haliny, ale w razie potrzeby zawsze masz ją pod ręką. Szuflady to tutaj stabilne stopnie – nie musisz już używać drabiny. Łatwo sięgniesz do półek znajdujących się nawet pod sufitem. I ciotka Halina może wpadać w odwiedziny.

Rada:
W miarę możliwości zbuduj regał schodkowy bez mocowania go do ściany. Masz wtedy praktyczny, designerski mebel, który zależnie od nastroju możesz dowolnie zmieniać. Możesz zaakcentować elegancję regału, kiedy pomalujesz wysuwające się szuflady na dwa kolory.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Treppenregal Tipps

Krok po kroku 1 - Budowa regału schodkowego

Wskazówka

W przypadku niższych pomieszczeń bez problemu można pominąć jeden lub dwa elementy regału.

45o listwę ślizgową do prowadnicy zamontować z odrobiną luzu, tak, by zapewnić łatwe wysuwanie poszczególnych schodków.

Pobierz instruckję

Lista zakupów

 • Poz. 1
  6 pionowych profili (na koniec przyciąć do odpowiedniego rozmiaru)
  3.400 x 80 x 18 mm
  buk - lignofol, 18 mm
 • Poz. 2
  18 ścianka górna/dolna
  700 x 500 x 18 mm
  buk - lignofol, 18 mm
 • Poz. 3
  14 ścianek bocznych
  343 x 500 x 18 mm
  buk - lignofol, 18 mm
 • Poz. 4
  2 ścianki boczne
  278 x 500 18 mm
  buk - lignofol, 18 mm
 • Poz. 5
  2 ścianki boczne
  213 x 500 x 18 mm
  Buk - lignofol, 18 mm
 • Poz. 6
  12 listew czworokątnych
  500 x 30 x 18 mm
  buk drewno lite, 12 mm
 • Poz. 7
  12 45°-listwy
  503 x 40 x 12 mm
  buk drewno lite, 12 mm
 • Poz. 8
  6 2 x 45° - listwy
  503 x 40 x 11 mm
  buk drewno lite, 12 mm
 • Poz. 9
  7 ścianek
  700 x 380 x 8 mm
  sklejka bukowa, 8 mm
 • Poz. 10
  1 ścianka
  700 x 315 x 8 mm
  sklejka bukowa, 8 mm
 • Poz. 11
  1 ścianka
  700 x 250 x 8 mm
  sklejka bukowa, 8 mm
 • Poz. 12
  ok. 430
  wkręt do drewna
  3,5 x 20mm
 • Poz. 13
  ok. 430
  wkręt do drewna
  3,5 x 35 mm
 • Poz. 14
  konfirmaty
  ok. 30 szt
 • wodoodporny klej do drewna

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • profesjonalna wyrzynarka
 • wkrętarka, wiertło do konfirmatów

Schemat

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność wszystkich szczegółów, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ich dokładność. Dochodzenie szkód wynikłych w następstwie braków jest wykluczone. Należy również mieć na uwadze, że  nie wszystkie podane produkty dostępne są w każdym markecie OBI. W takim przypadku brakujące produkty należy zamówić lub zastąpić produktami podobnymi. 

Do góry