Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Bloczek ze szpikulcem do paragonów

quittungs_spiess_mood

Na stole lub regale mała małpka będzie stróżem Twoich karteczek, paragonów i notatek. Notatki rzucane zwykle w każdy kąt mieszkania odejdą w niepamięć, a niezbędne informacje odnajdziesz bez większego wysiłku. Bloczek ze szpikulcem na paragony stanowi wspaniały i praktyczny organizator.

1 - Instrukcje 2 - Lista narzędzi
3 - Lista narzędzi 4 - Bloczek ze szpikulcem do paragonów - rysunek schematyczny
Quittungs-Spieß bauen – so geht‘s

Krok po kroku 1 - Budowa bloczka ze szpikulcem – sprawdź jakie to proste!

Przeszlifuj i wygładź bloczek drewniany wycięty z płyty. Następnie pomaluj z każdej strony olejem do mebli i odczekaj aż wyschnie. Na środku wywierć otwór o średnicy 1,5 mm (około 20 mm głębokości). Na jednej powierzchni bocznej wywierć podobny otwór na środku, lecz tym razem o głębokości około 5 mm. Skróć przygotowany drut do robót ręcznych przy pomocy piły do metalu do długości ok. 130 mm. Tępą stronę włóż do wywierconej w bloczku drewnianym dziury o głębokości 20 mm. Łańcuszek przymocuj klejem do otworu bocznego o głębokości 5 mm. Przywierć figurkę ozdobną z dwóch stron i przymocuj drugi koniec łańcuszka klejem montażowym.

Pobierz instrukcję montażu

Lista narzędzi

 • poz. 1
  1 bloczek drewniany
  100 x 100 x 20 mm
  drewno świerkowe klejone, 18 mm
 • poz. 2
  1 drut do robót ręcznych
  Ø 2 mm
 • poz. 3
  1 łańcuch
  ok. 200 mm
  łańcuch z korka do wanny
 • poz. 4
  1 figurka
  model zwierzęcy z tworzywa sztucznego lub drewna
 • klej montażowy
 • olej do mebli, bezbarwny

Lista narzędzi

 • wiertarka

Bloczek ze szpikulcem do paragonów - rysunek schematyczny

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby dopracowane były wszystkie najmniejsze szczegóły. Wykluczona pozostaje jednakże rękojmia za możliwe nieprawidłowości oraz dochodzenie odszkodowania za powstałe z tego tytułu szkody. Nadto należy uwzględnić, że nie zawsze produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące przedmioty lub zastąpić je podobnymi produktami.

Do góry