Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Poradnik ogrzewania

Heiz-Berater

Ceny oleju opałowego i gazu są coraz wyższe. Użytkownicy zmuszeni są do szukania alternatywnych sposobów ogrzewania. Jest wiele korzystnych możliwości - od ogrzewania piecem na pellet, aż po montaż instalacji solarnej. Pelletem drzewnym można na przykład ogrzewać w okresie przejściowym, a w zimie wspomagać ogrzewanie olejowe i tym zmniejszyć ilość wykorzystanego oleju opałowego aż do 35%. Jeszcze większa jest oszczędność w przypadku instalacji solarnej (do ogrzewania wody użytkowej i/lub do celów grzewczych). Roczna oszczędność może wynieść nawet 70%.

1. Ogrzewanie energią słoneczną 2. Ogrzewanie pelletem drzewnym
3. Ogrzewanie pompami ciepła 4. Ogrzewanie techniką kondensacyjną
Heizen mit Solarenergie

1. Ogrzewanie energią słoneczną

Instalacje wykorzystujące technologie skoncentrowanej energii słonecznej przekształcają światło słoneczne w ciepło i ogrzewają wodę użytkową.

Zalety:

 • Ogrzewanie wody grzewczej i użytkowej
 • Redukcja produkcji CO2
 • Możliwe podłączenie z tradycyjną instalacją grzewczą
 • Dofinansowane przez państwo

Warunki: Idealne dla dachów skierowanych na południe z kątem nachylenia ok. 28-45 stopni. Do celów grzewczych potrzebna jest większa powierzchnia niż do pokrycia tylko zapotrzebowania na ciepłą wodę.

Schemat Schemazeichnung
Ogrzewanie pelletem drzewnym

2. Ogrzewanie pelletem drzewnym

Pellet to małe, sprasowane kołki z wiórów drzewnych, które są spalane w specjalnych piecach. Pellet jest przyjazny dla środowiska i cechuje go wysoka efektywność. 

Zalety:

 • Cena pieca na pellet jest niższa niż cena pieca drzewnego lub węglowego.
 • Niska cena pelletu drzewnego
 • Dostępny jako pokojowy piecyk na pellet lub centralne ogrzewanie
 • Możliwa dostawa pelletu przez OBI

Warunki: Możliwość podłączenia pieca do komina.

Schemat Schemazeichnung
Ogrzewanie pompami ciepła

3. Ogrzewanie pompami ciepła

Pompa ciepła przekształca energię słoneczną i geotermalną w energię użyteczną, jest przy tym przyjazna dla środowiska i oszczędza koszty. 

Zalety:

 • Niskie koszty eksploatacji dzięki wykorzystaniu energii słonecznej i geotermalnej
 • Przyjazność dla środowiska
 • Niezależność od wahań cen paliw kopalnych
 • Możliwe dofinansowanie przez państwo

Warunki: Możliwość podłączenia pieca do komina.

Schemat Schemazeichnung
Heizen mit Brennwerttechnik

4. Ogrzewanie techniką kondensacyjną

Dzięki technice kondensacyjnej grzejniki wykorzystują ciepło pary wodnej, która w innym wypadku uszłaby przez komin. 

Zalety:

 • Wydajne zużycie energii
 • Możliwość wykorzystania z różnymi źródłami energii
 • Niska emisja substancji szkodliwych

Warunki: Grzejnik, który wykorzystuje technikę kondensacyjną.

Schemat Schemazeichnung
Do góry