Nawilżacz ultradżwiękowy czy parowy?

Nawilżacze powietrza to urządzenia, które służą do podnoszenia poziomu wilgotności w pomieszczeniach domowych lub biurowych. Idealnie sprawdzają się w trakcie sezonu grzewczego lub upałów. Zobacz, jaki nawilżacz powietrza wybrać. Specjalnie dla Ciebie porównujemy dwa rodzaje najbardziej popularnych nawilżaczy: ultradźwiękowy i parowy.

W sezonie jesienno-zimowym, kiedy ogrzewamy pomieszczenia lub w trakcie upałów, powietrze staje się wyjątkowo suche. Spadek wilgotności powietrza powoduje dyskomfort oraz problemy zdrowotne takie jak: sucha skóra i włosy, choroby górnych dróg oddechowych oraz gardła.

Dodatkowo suche powietrze negatywnie wpływa na przedmioty, które nas otaczają. Powoduje ono rozsychanie mebli i drewnianych podłóg. Dlatego też warto zaopatrzyć się w nawilżacz powietrza , który zadba o utrzymanie optymalnej wilgotności w naszym otoczeniu. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy informacje na temat dwóch typów nawilżaczy: ultradźwiękowych i parowych. Zobacz, jakie urządzenia do nawilżania powietrza wybrać.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
Do góry