Wybieramy osłonę przed słońcem do ogrodu

35-wybieramy-oslone-przed-sloncem-do-ogrodu

Relaks w ogrodzie i uprawa roślin nie mogą się obyć bez ochrony przed słońcem. Model osłony dobierz do wielkości powierzchni i obszaru, który będzie chronił.

1. Markiza ogrodowa – wygodna i estetyczna 2. Niezawodny parasol ogrodowy
3. Na większe przestrzenie – pawilon ogrodowy

1. Markiza ogrodowa – wygodna i estetyczna

Na balkonie i tarasie sprawdzi się markiza ogrodowa z regulowanym wysięgnikiem, mocowana do elewacji budynku. Wybieraj jednostronnie powlekane markizy z wodoszczelnego materiału z akrylowego włókna barwionego oraz te wyposażone w kasety ochronne, zabezpieczające przed korozją i płowieniem.

2. Niezawodny parasol ogrodowy

Do ogródka dopasuj stabilny parasol ogrodowy. Prosty model o niewielkiej średnicy czaszy sprawdzi się pośrodku stołu ogrodowego, a parasol boczny lub łamany, skutecznie ochroni komplet wypoczynkowy również na balkonie. Parasol montowany do ściany zajmie mniej miejsca, a łamany stelaż pozwoli ustawić czaszę. Wybierając parasol ogrodowy zwróć uwagę na ilość szprych i rodzaj stelaża - konstrukcja aluminiowa jest odporna na korozje, a drewniana będzie bardziej wytrzymała na wiatr. Jako sezonowe wyposażenie wybierz składane parasole ogrodowe na stabilnych podstawach. Do parasola ogrodowego 5 m dobierz kamienną podstawę na rolkach, które ułatwią przesuwanie konstrukcji. Pod mniejszy parasol ogrodowy sprawdzi się plastikowy stojak napełniany wodą. Z kolei parasol typu żagiel w formie trójkąta lub kwadratu posiada lżejszą konstrukcję i stworzy zadaszenie nad większą przestrzenią.

3. Na większe przestrzenie – pawilon ogrodowy

Na dużym terenie postaw składane pawilony ogrodowe. Do namiotów ogrodowych z wodoodpornym dachem dobierz zwijane ścianki boczne lub moskitierę, która ochroni przed wiatrem i deszczem. Zwróć uwagę na rodzaj materiału poszycia osłony – najlepiej sprawdzi się poliester lub obszyty, gruby materiał równomiernie chroniący przed słońcem.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry