Akcesoria i meble campingowe

34-akcesoria-i-meble-campingowe

Camping to specyficzna forma spędzania urlopu. Przez niektórych uwielbiana, przez innych traktowana raczej pobłażliwe. Od pewnego czasu na nowo zyskuje popularność. W dużej mierze to zasługa praktycznych akcesoriów, które sprawiają, że taki wyjazd to czysta przyjemność. Wśród nich prym wiodą poręczne i lekkie meble campingowe.

1. Jakość i wygoda 2. Przydatne akcesoria

1. Jakość i wygoda

Wygodne i praktyczne meble campingowe to podstawa udanej wyprawy. Aby odpowiednio wybrać najbardziej optymalne sprzęty, warto zwrócić uwagę na solidność i trwałość materiałów, z których zostały wykonane. Podstawą jest odporność na czynniki atmosferyczne – upewnij się czy nie zaszkodzi im deszcz i silne słońce. To ważne, jeśli chcesz korzystać z nich np. na plaży. Dobrze, jeśli krzesła, stolik campingowy lub hamak są lekkie i łatwe w montażu oraz demontażu. Liczy się również ich rozmiar po złożeniu. Meble, które zajmują niewiele miejsca łatwo przewieźć oraz przechować poza sezonem.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Wybieraj krzesła campingowe, fotele i łóżka polowe, które są składane i mają możliwość regulacji zagłówków oraz podłokietników. To znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. Zwróć też uwagę na to, czy sprzęty są łatwe w konserwacji i czy istnieje możliwość uprania ich po zakończeniu sezonu.

2. Przydatne akcesoria

Co jeszcze zwiększa komfort podczas wyjazdu na łono natury? Przydatne mogą być składane szafki i organizery. Ich zaletą jest to, że są lekkie i poręczne, a dodatkowo zamykane na suwak. Dzięki temu nic się nie zgubi w trakcie transportu. Niektóre z łatwością zawiesisz w namiocie.

Zabierz ze sobą źródła mocnego światła, takie jak lampy albo pochodnie. W zależności od potrzeb możesz wybrać lampę wiszącą lub stojącą, na baterie, gazową, akumulatorową lub solarną. Niezbędny będzie zestaw podręcznych narzędzi, w którym koniecznie musi znaleźć się scyzoryk, saperka i linka. Jeśli rozbijasz namiot, zaopatrz się w gumowy młotek do wbijania śledzi i hak do ich wyjmowania.

Nie zapomnij o swoim komforcie. Oprócz materaca lub maty, śpiwora i dodatkowego koca, zaopatrz się w dmuchaną poduszkę i moskitierę turystyczną, a nawet hamak. Te akcesoria nie zajmują dużo miejsca, a znacznie wpływają na komfort snu i relaksu.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry