Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Oczko wodne - akcesoria

Teichbelüfter

1. Napowietrzacz do oczka wodnego

Zastosowanie

Napowietrzacze do oczek wodnych marki HEISSNER nadają się optymalnie do zaopatrywania oczka wodnego w wystarczającą ilość tlenu - tylko w taki sposób wszystkie zachodzące tam procesy mikrobiologiczne przebiegają sprawnie.

 1. W zależności od wielkości Twojego oczka wodnego lub stawu wybierz urządzenie do napowietrzania o właściwej mocy (w przypadku 5000 litrów wody sprawdza się na przykład napowietrzacz serii TZ605-00).
 2. Ustaw urządzenie przy brzegu oczka wodnego oraz zatop wąż lub węże powietrzne w wodzie.
 3. W taki sposób dopływ tlenu do oczka gwarantowany jest także zimą pod pokrywą lodową.
 4. W przypadku, gdy membrana w napowietrzaczu stawu wskutek eksploatacji zostanie uszkodzona, znajdziesz w swoim zestawie HEISSNER membranę zastępczą.

Wasserspielpumpen

2. Fontanna do oczek wodnych i stawów ogrodowych

Zastosowanie

Fontanna do oczka wodnego AQUA JET ECO producenta HEISSNER nie tylko sprawia, że Twoje oczko wodne jest dodatkowo udekorowane, ale także zapewniony jest wystarczający transport niezbędnego tlenu. Ustawienie pompy jest bardzo proste:

 1. Wybierz pasującą do Twojego oczka lub stawu ogrodowego pompę oraz dopilnuj, aby wysokość strumienia wody nie przekraczała najmniejszej odległości do brzegu oczka lub stawu (np.: 100 cm wysokości strumienia= 200 cm całej szerokości oczka lub stawu).
 2. Ustaw pompę na podłożu oczka na nieco wyższym miejscu, na przykład na cegle.
 3. Jeśli tego nie zrobisz, pompa szybko zostanie zabrudzona błotem lub opadającym na dno brudem.
 4. Zimą, do temperatury -20°C, pompa może pozostać niezależnie od głębokości lustra wody w oczku lub stawie.

Zalety fontanny do oczka wodnego lub stawu ogrodowego AQUA JET ECO

 • optymalny dopływ tlenu do oczka wodnego lub stawu
 • dekoracyjne efekty i gry wodne w kształcie dzwonka, kaskady lub pianki wodnej
 • efekty wodne można uzyskać równolegle lub niezależnie od pracy pompy
 • pompa wyposażona kompletnie w rurę wznośną, trzy dysze z regulowanym przyłączeniem
Filter- und Dachlaufpumpen

3. Pompy filtrujące i stawowe

Zastosowanie

Pompy filtrujące i stawowe AQUA CRAFT ECO producenta HEISSNER nadają się idealnie do instalacji filtrujących, stawów, wodospadów i źródełek ogrodowych. Tworzą optymalne warunki, bogate w tlen niezbędny dla flory i fauny Twojego oczka wodnego. Pompa jest bardzo łatwa w obsłudze:

 1. Wybierz odpowiednią pompę dla Twojego stawu ogrodowego lub wodospadu. Pomocna w wyborze może być umieszczona tabela (przykład: dla oczka wodnego o szerokości 50 cm i wysokości 100 cm odpowiednia będzie pompa AQUA CRAFT ECO serii P6100E-00).
 2. Pompa filtrująca powinna chodzić 24 godziny na dobę, aby zagwarantować eksploatację niewymagającą konserwacji oraz nie doprowadzić do zapchania się urządzenia. Dzięki energooszczędnej technologii Eco, koszty energii elektrycznej pozostaną bardzo niskie.
 3. Zimą pompa może zostać w oczku wodnym do temperatury -20°C niezależnie od głębokości wody.

Zalety pompy filtrującej i stawowej AQUA CRAFT ECO

 • idealna dla instalacji filtrujących, strumieni, wodospadów i źródełek ogrodowych
 • tworzy bogate w tlen warunki dla flory i fauny w oczku wodnym
 • pompa stałej wydajności do eksploatacji niewymagającej konserwacji z wbudowanym filtrem zapobiegającym zapychaniu 
 • pompa może zostać ustawiona w suchym miejscu
 • możliwe przyłączenie do skimmera
 • pompa dysponuje wydajnym silnikiem Eco z mocą tłoczenia wody do 20100 l/h

Do góry