Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Jaką huśtawkę wybrać

Schaukel-Berater

Zanim Twoje dziecko ustanowi nowe rekordy w huśtaniu, musisz znaleźć optymalne miejsca dla huśtawki. Przy jej wyborze weź pod uwagę, że dzieci potrzebują dużo miejsca do rozhuśtania się i zeskakiwania. Aby ryzyko zranienia się było jak najmniejsze, podłoże powinno być miękkie. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego miejsca, możesz rozłożyć ochronne maty lub nasypać warstwę piasku grubości co najmniej 30 cm. Kupując huśtawkę, zwróć szczególną uwagę na to, żeby miała ona atest TüV i GS!

1. Huśtawka drewniana 2. Huśtawka metalowa
3. Huśtawka pojedyncza 4. Huśtawka podwójna
5. Huśtawka modułowa 6. Huśtawka z opon samochodowych
Holz-Schaukel

1. Huśtawka drewniana

Naturalny materiał sprawia, że drewniana huśtawka wtopi się idealnie w krajobraz Twojego ogrodu. Przez zakupem zwróć jednak uwagę na to, że masywna drewniana konstrukcja wymaga dużo miejsca i po kilku latach z trudem da się rozebrać, gdyż drewno cały czas pracuje.

Zalety:

 • Odporna na warunki atmosferyczne i wytrzymała
 • Nie nagrzewa się

Wady:

 • Drewno wymaga systematycznej pielęgnacji
 • Niebezpieczeństwo wbijania się drzazg

Rada:

Sięgnij po barwne lazury do pielęgnacji drewna i pomaluj huśtawkę na ulubiony kolor swojego dziecka!

Metall-Schaukel

2. Huśtawka metalowa

Metalowa huśtawka jest pokryta specjalną powłoką, dzięki czemu jest bardzo trwała. Poza tym sprawia dzieciom szczególnie dużą radość, gdyż bez trudu można na niej zawiesić ich ulubione huśtawki, np. w kształcie boi cumowniczej lub talerza.

Zalety:

 • Trwała i wąska
 • Łatwa w montażu i demontażu

Wady:

 • Ryzyko rdzewienia
 • Nagrzewa się

Einzelschaukel

3. Huśtawka pojedyncza

Tego klasycznego ogrodowego urządzenia do zabawy nie może zabraknąć w żadnym dziecięcym raju.

Wielkość ogrodu: średni 

Zalety:

 • Nie zabiera dużo miejsca
 • Łatwa w budowie

Schemat huśtawki pojedynczej Schemazeichnung Einzelschaukel
Doppelschaukel

4. Huśtawka podwójna

Huśtawka rodzinna: aby również najmłodsze dzieci bezpiecznie mogły fruwać w powietrzu, zamiast huśtawki z tradycyjnym siedziskiem możesz zawiesić gondolę.

Wielkość ogrodu: duży

Zalety:

 • Idealna przy większej liczbie dzieci
 • Indywidualne możliwości projektowania

Schemat huśtawki podwójnej Schemazeichnung Doppelschaukel
Modulbau-Schaukel

5. Huśtawka modułowa

Praktyczna alternatywa: w każdej chwili istnieje możliwość dołączenia kolejnych akcesoriów – aż plac zabaw stanie się perfekcyjny.

Wielkość ogrodu: duży

Zalety:

 • Możliwość indywidualnego projektowania
 • Zawsze możliwość rozbudowania

Schaukel aus Autoreifen

6. Huśtawka z opon samochodowych

Ze starych opon samochodowych możesz szybko sam zbudować huśtawkę. Do montażu i zawieszenia użyj po prostu specjalnego zestawu linek kupionego w Twoim markecie budowlanym OBI.

Wielkość ogrodu: duży

Zalety:

 • Niska cena
 • Możliwość indywidualnego projektowania

Do góry