Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Pleciona lampa

Wickel-Licht

Dni są coraz krótsze i jesień pokazuje swoje humory przez mgłę i deszcz. Czas, aby przyjemnie urządzić się w domu i wczuć się w melancholijny nastrój pory roku. Kiedy jesienny dzień przechodzi w noc, ta pleciona lampa reżyseruje fascynującą grę zapewniając Ci zabawę ze światła i cieni rzucanych na ściany pomieszczenia. Idealnie sprawdza się w sypialni, gdzie tworzy wyjątkową, przytulną atmosferę i daje delikatne światło pozwalające zasnąć.

Wskazówka:
Jeśli zaświecisz tylko plecioną lampę, powstaje w ten sposób ciągły wzór z jasnych i ciemnych elementów. Taka lampa również w połączeniu ze zwykłym oświetleniem ma swój urok i dyskretnie ozdabia ściany i meble delikatną teksturą.

* w zależności od wielkości

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Wickel-Licht – so wird’s gemacht

Krok po kroku 1 - Pleciona lampa – tak się to robi

Główną płytę wytnij wyrzynarką w wybranym przez Ciebie wzorze.

Wywierć dwa otwory: jeden do włożenia aluminiowej rurki oraz drugi otwór do podłączenia prądu.

Zlutuj kabel z oprawką do żarówki (dobrze go izoluj) i przewlecz przez główną płytę i aluminiową rurkę.

Oprawkę do żarówki połącz z rurką i płytą za pomocą kleju z syntetycznej żywicy. Poczekaj, aż stwardnieje.

Transformator niskiego napięcia połącz z elementem wyłącznika. Na koniec włóż żaróweczkę halogenową do oprawki.

Sztywny kabel owiń wokół wybranej piłki tak, aby był dobrze naprężony. Cały czas szukaj punktów na węzły, aby przymocować drut. Pozostaw większy otwór a następnie wypuść przez niego powietrze z piłki.

Na koniec zaplątaną kulę ostrożnie wyciągnij przez podstawkę lampy i nasadź na głównej płycie. Gotowe!

Pobierz instrukcję

Lista zakupów

 • Poz. 1
  1 dolna płyta, 500 x 500 x 21 mm, MDF
 • Poz. 2
  1 wyprofilowana aluminiowa rurka, Ø 20 x 260 mm
 • Poz. 3
  1 oprawka do żarówki, Ø 18 mm, dla żarówki halogenowej
 • Poz. 4
  1 transformator niskiego napięcia, 12 V
 • Poz. 5
  1 niskonapięciowa żarówka halogenowa 20-50 W/12 V
 • Poz. 6
  1 zestaw kabli z włącznikiem, przezroczysty
 • Poz. 7
  1 miedziowe przewody do instalacji, ok. 100 m, 1-żyłowe, kolor do wyboru
 • klej z syntetycznej żywicy (klej dwuskładnikowy), piłka gimnastyczna lub nadmuchiwana piłka ok. Ø 500 mm

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • lutownica
 • wyrzynarka

Schemat

Schemazeichnung

Zawsze staramy się przygotować wszystkie szczegóły z jak największą dokładnością, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za ich poprawność.
Wyklucza się dochodzenie szkód wynikłych w następstwie braków. Należy również uwzględnić fakt, że nie wszystkie podane produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące produkty lub zastąpić produktami podobnymi.

Do góry