Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Lampka z konikiem

Pferde-Lämpchen

W otoczeniu małych światełek i delikatnych kwiatów konik rozmarza się. To małe dzieło sztuki z czułością zdobi regał lub parapet. Jeszcze mała zachęta: siwek na nocnym niebie wygląda świetnie.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Lampka z konikiem – schemat rysunku lampki
Pferde-Lämpchen bauen – so geht‘s

Krok po kroku 1 - Wykonanie lampki z konikiem – tak to się robi

Wszystkie części przenieś na drewno w sposób przedstawiony w planie budowy.
Następnie wszystkie części powycinaj wyrzynarką i delikatnym brzeszczotem. Wywierć otwory w płycie głównej o średnicy oprawek do żarówek lampek.
Wszystkie części oszlifuj i wygładź krawędzie.
Sklej prostopadle do siebie główną i dolną płytę klejem stolarskim.
Wygruntuj wszystkie części z każdej strony wybranym kolorem farby.
Teraz pomaluj kontury motywu z konikiem i ozdoby na głównej płycie. Motyw z konikiem ostrożnie umieść na głównej płycie za pomocą kleju i poczekaj do wyschnięcia.
Na koniec włóż jeszcze lampki przez wywiercone otwory i przytwierdź je punkcikami kleju.
Następnie podłącz do kontaktu i w ten sposób miłośnikom koni zaświecą się oczy.

Pobierz instrukcję montażu

Lista zakupów

 • Poz. 1
  1 główna płyta 350 x 250 mm lignofol świerkowy, 18 mm
 • Poz. 2
  2 dolne płyty 190 x 85 mm lignofol świerkowy, 18 mm
 • Poz. 3
  1 motyw z konikiem 200 x 180 mm sklejka, 4 mm
 • Pos. 4
  1 opakowanie 10-ciu lampek 180 x 80 mm
 • Poz. 5
  2 wkręty do drewna 4 x 40 mm
 • klej stolarski
 • farby akrylowe

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • wyrzynarka

Lampka z konikiem – schemat rysunku lampki

Schemazeichnung

Zawsze staramy się przygotować wszystkie szczegóły z jak największą dokładnością, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za ich poprawność.
Wyklucza się dochodzenie szkód wynikłych w następstwie braków. Należy również uwzględnić fakt, że nie wszystkie podane produkty są dostępne w każdym markecie OBI. W takim przypadku należy zamówić brakujące produkty lub zastąpić produktami podobnymi

Do góry