Asortyment

Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI

Mój sklep
Warszawa ul. Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Zmień sklep
Wróć
Zmień sklep
Nie można określić lokalizacji
Pokaż więcej sklepów
Znajdź swój sklep na mapie
Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Lampa designerska

Design-Leuchte

Nie wszystkie wieczory sierpniowe są ciepłe i przyjemne. Dlaczego zatem nie spędzić tego czasu w wygodnym i przytulnym wnętrzu, zamiast marznąć na zewnątrz w kurtce i pod kocem? W takich sytuacjach polecamy świecący obiekt sztuki, który nie tylko wzbudza zazdrość u gości i przyjaciół, ale jest też łatwy w wykonaniu. Ekstrawagancki w formie, dający jasne światło i tworzący wyjątkowy nastrój. "Arcydzieło" w letnim zmroku. Tutaj znajdziesz zarys poszczególnych etapów pracy - następnie możesz pobrać szczegółowy plan budowy.

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat

Krok po kroku 1 - Piłowanie z formą

Sklejki spiłuj, wywierć i dokładnie wyszlifuj zgodnie z instrukcją.

Pobierz instrukcję

Design-Leuchte Schritt 2

Krok po kroku 2 - Naklejanie podstawek

Podstawki naklej prostopadle na płytę klejem stolarskim. Przymocuj drewnianymi klockami podczas schnięcia kleju. Polakieruj kolorową farbą akrylową. Nie zapomnij ominąć wszystkich miejsc, które potem musisz posmarować klejem. Wkręć oprawki do żarówek i zamontuj moduły LED w wywierconych otworach klejem do klejenia na gorąco.

designleuchte_schritt_5

Krok po kroku 3 - Okablowanie

Okabluj wszystkie elementy z zachowaniem ustaleń VDE i zlutuj je. Podłącz transformator.

Design-Leuchte Schritt 4

Krok po kroku 4 - Przyłączenie linek stalowych

Drugą polakierowaną płytę przyklej klejem stolarskim na podstawki wcześniej zamontowanej płyty.

Aby zamontować lampę na suficie, najpierw przeprowadź dwie linki stalowe przez górną płytę i za pomocą wewnętrznej części kostki zaciskowej zabezpiecz ją przed wyślizgnięciem. Przymocuj do sufitu używając zacisków do linek.

Design-Leuchte Schritt 5

Krok po kroku 5 - Kontrola

Starannie sprawdź podłączenia i okablowanie, aby uniknąć zwarcia. Potem przyłącz do sieci elektrycznej.

Krok po kroku 6 - Wskazówki

Tę designerską instalację możesz zamontować jako lampę sufitową, np. nad stołem w jadalni, albo jako lampę stojącą lub leżącą, a także jako lampę ścienną. Umieszczenie lampy w tych różnych miejscach pozwala jednocześnie na uzyskanie za każdym razem wyjątkowego efektu, który stwarzają światło i cień.

Lista zakupów

 • Poz. 1
  2 sklejki, 600 x 1.200 mm, klon lub topola, 4 mm
 • Poz. 2
  6 modułów LED
 • Poz. 3
  6 oprawek do żarówek GU9
 • Poz. 4
  6 energooszczędnych żarówek GU9 7 W
 • Poz. 5
  1 transformator 12-V-LED, mosiądz
 • Poz. 6
  1 kabel zasilania, 5 m
 • Poz. 7
  1 linka stalowa z zaciskiem, 6 m
 • Poz. 8
  1 pkt. kostka zaciskowa
 • Poz. 9
  12 śrub zamkowych, M4 x 16 mm, z pasującymi nakrętkami
 • Poz. 10
  1 uchwyt do lampy z gwintem
 • Poz. 11
  1 farba akrylowa kolor według życzeń
 • Poz. 12
  1 klej stolarski

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • wyrzynarka
 • lutownica
 • pistolet do klejenia na gorąco

Schemat

Schemazeichnung
Do góry