Regał na buty z rur

Schuhröhrenregal
Stale potrzebujesz coraz więcej miejsca do przechowywania butów? Może powiększyła Ci się rodzina, a może każde wolne miejsce w szafce zajmuje małżonka, która pała miłością do butów, a Twoje buty muszą stać w korytarzu przy ścianie?  

Regał na buty z rur jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Chociaż każdy but ma tutaj swoje osobne miejsce, można w ten sposób oszczędzić sporo miejsca. Ponadto można do niego schować nawet mokre buty. To naprawdę ciekawa interpretacja szafki na buty. Kiedy będziesz potrzebować więcej miejsca, możesz dowolnie rozbudować swój regał. 

Wskazówka: Ciekawa kombinacja: regał na buty z rur na podłodze, a przy ścianie szafka na skarpetki - również z rur. Regał możesz zrobić zarówno z rur kanałowych, jak i innych. Wybierz po prostu odpowiadający Ci kolor i średnicę. 
1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Lista narzędzi 4 - Schemat
Bauanleitung

Krok po kroku 1 - Instrukcja

1-metrową rurę kanałową przetnij na trzy części o długości 300 mm (kołnierz odpada). Usuń i wygładź powstałe nierówności. Wszystkie kawałki rur ułóż w wybranej formie na równej powierzchni. 

Tak ułożone rury owiń pasem bezpieczeństwa i mocno ściśnij - rury same się ułożą. Tą czynność najlepiej wykonać we dwójkę. 

Utnij resztę pasa bezpieczeństwa. Teraz tylko ustaw buty i gotowe! 

Lista zakupów

 • Poz. 1
  27 kawałków rur, Ø 160 x 300 mm, rura kanałowa KG (potrzebujesz 9 rur o długości 1 m)
 • Poz. 2
  1 samochodowy pas bezpieczeństwa (1 - częściowy), szerokość ok. 35-50 mm 

Lista narzędzi

 • wiertarka
 • profesjonalna wyrzynarka

Schemat

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność wszystkich szczegółów, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ich dokładność. Dochodzenie szkód wynikłych w następstwie braków jest wykluczone. Należy również mieć na uwadze, że  nie wszystkie podane produkty dostępne są w każdym markecie OBI. W takim przypadku brakujące produkty należy zamówić lub zastąpić produktami podobnymi.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
Do góry