Skrzynka na Twoje skarby

Werkschatzkasten

Gdzie przechowywać zdjęcia rodziny i przyjaciół? Stare pudła i skrzynki raczej nie są przyjemne dla oka, a album nie pomieści aż tyle fotografii. Gdzie można trzymać swoją okazałą, a przez to ciężką kolekcję kamieni? Do tego potrzeba czegoś naprawdę wytrzymałego.
W takiej skrzynce znajdziesz sporo miejsca na Twoje skarby, które będą w nim bezpieczne. Jej wygląd zależy tylko od Ciebie. To Ty wybierasz materiały: kolorowy papier, na którym stworzysz własny projekt czy też kolorowe wycinki z gazet. Dzięki takiej skrzynce zapewnisz bezpieczeństwo temu, co dla Ciebie ważne.

Wskazówka:
Taka skrzynka może służyć również do przechowywania różnych przyborów. Wykorzystaj okazję i poukładaj w koperty, pudełeczka czy woreczki to, co wcześniej leżało tu luzem. Jeśli chcesz przechowywać w skrzynce ciężkie, twarde, ale też delikatne rzeczy, obklej filcem jej wewnętrzną powierzchnię.

*nie wliczając czasu schnięcia kleju i lakieru

1 - Instrukcje 2 - Lista zakupów
3 - Skrzynka na Twoje skarby - schemat
Werkschatzkasten dekorieren

Krok po kroku 1 - Dekorowanie skrzynki

Technika serwetkowa
Skrzynkę zagruntuj na biało.
Naklej wzory wycięte z serwetek czy też wycinki z gazet.  Zacznij od największych elementów, a na koniec nanieś drobne szczegóły.
Aby zapewnić wysoki połysk i wytrzymałość, nakładaj kilka warstw lakieru do technik serwetkowych. Warto również podkleić dno skrzynki od strony zewnętrznej filcem, aby nie rysowała podłoża.

Dekorowanie 
Koronkę przyklej za pomocą specjalnego kleju.
Świecidełka i inne ozdoby przyklej za pomocą specjalnego kleju.

Oczywiście nie ma granic co do możliwości zdobienia skrzynki; również inne materiały takie jak folia, mozaika, tkanina, tapeta, skóra itd. nadadzą Twojej skrzynce indywidualnego charakteru i uroku. 

Lista zakupów

  • skrzynka na narzędzia z blaszanym zawiasem nożycowym
  • elementy do dekoracji: perły, stras, kokardki itp.
  • serwetki, wycinki z gazet, inne obrazki itp.
  • lakier do technik serwetkowych
  • biały lakier do gruntowania
  • koronka

Skrzynka na Twoje skarby - schemat

Schemazeichnung

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność wszystkich szczegółów, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ich dokładność. Dochodzenie szkód wynikłych w następstwie braków jest wykluczone. Należy również mieć na uwadze, że nie wszystkie podane produkty dostępne są w każdym markecie OBI. W takim przypadku brakujące produkty należy zamówić lub zastąpić produktami podobnymi.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry