Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek).
Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.
Jeśli ilość miejsca na balkonie jest ograniczona, trzeba pomyśleć o montażu pionowym. Wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się balkon z półką na rośliny wykończoną kwitnącym słonecznikiem, na której możesz zawiesić cztery doniczki z kwiatami. Wystarczy przymocować na poręczy i tak już każdego dnia będzie świecić słońce, nawet jeśli czasami spadnie deszcz.
1 - Instrukcje | 2 - Lista zakupów |
3 - Lista narzędzi | 4 - Rysunek schematyczny |
Dotnij płytę podstawową i zeszlifuj.
Zgodnie z planem montażu wywierć otwory w płycie. Wywierć dziury wielkości 15 mm z tyłu donicy.
Przednią stronę płyty polakieruj kolorem wybranym przez siebie. Odpowiednim kolorem namaluj płatki kwiatowe.
Za pomocą wyrzynarki wytnij wzór kwiatu, oszlifuj i polakieruj. Pozostaw do wyschnięcia, a następnie naklej na płytę podstawową.
Wywierć otwór o średnicy 5 mm we wszystkich doniczkach na rośliny.
Przy pomocy śrub i nakrętek przykręć do płyty doniczki z roślinami. Przed ostatecznym dokręceniem wyrównaj poziomo.
Zamontuj na odwrocie deski hak ścienny.
Regał z roślinami można jeszcze zmienić pod względem jego długości. Przedłuż płytę podstawową i dołóż jedną lub dwie doniczki.
Możesz zarezerwować wiele z produktów dostępnych na stronie, w najbliższym markecie i odebrać je w dogodnym dla siebie terminie
Zarezerwowane produkty będą przygotowane do odbioru już tego samego dnia. Możesz odebrać je wtedy, lub o dowolnej porze innego dnia, w ciągu 4 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Płatność za zamówienie odbywa się w markecie, przy odbiorze produktów.
Jesteś zainteresowany konkretnym produtem, ale zależy Ci na tym, żeby najpierw obejrzeć go w markecie?
Na obi.pl sprawdzisz czy produkty, których szukasz, są dostępne w Twoim markecie.
W przypadku ich braku sprawdź też dostępność w marketach w okolicy.
Przeglądaj i wybieraj – na pewno znajdziesz coś dla siebie wśród naszych 50,000 produktów.
Pamiętaj, że po dokonaniu zmiany marketu, dane w koszyku, na liście zakupów i lub w porównanie produktów nie zostaną przeniesione.