Meble zabudowane w ścianie

Wandflächenmöbel-Berater

Planujesz zbudować nową ściankę działową, chcesz zagospodarować poddasze albo po prostu potrzebujesz więcej miejsca na swoje rzeczy? Dzięki inteligentnemu systemowi składającego się z elementów drewnianych posiadających uchwyty do mocowania, możesz sam złożyć poszczególne moduły – i już masz niepowtarzalne, pasujące do Twojego wnętrza meble!

1 Łatwy montaż 2 Szybkie ustawianie
3 Sprytne rozwiązanie 4 Przykład: ściana na sprzęt TV
Leicht montiert

Łatwy montaż

Montaż takich mebli jest bardzo prosty: najpierw należy skręcić korpus i przykręcić go do szkieletu ściany. Klamry mocujące dobrze połączą aluminiowe profile, dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i trwała.

Schnell positioniert

Szybkie ustawianie

Położenie i wielkość elementów możesz dostosować do swoich potrzeb. Możesz według uznania zaprojektować swoją ścianę, przesuwając poszczególne elementy pomiędzy profilami. Gdy mebel jest już gotowy, należy go zabudować płytami gipsowo-kartonowymi.

Clever genutzt

Sprytne rozwiązanie

System oparty na zastosowaniu regipsów pozwala na szybką budowę czy przebudowę wnętrza. W ten sposób możesz wykorzystać każdy kąt czy wnękę i zyskać więcej miejsca na swoje rzeczy.

Beispiel: Mediawand

Przykład: ściana na sprzęt TV

Ściana na sprzęt TV to najbardziej popularne zastosowanie tego typu rozwiązania. Powstałe wnęki idealnie nadają się na telewizor czy sprzęt HiFi. Zaleta: całe okablowanie znika za ścianą.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry