2020-11-26 13:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Aquael Pompa fontannowa AQUAJET PFN-8000 ECO

Nr produktu: 2825008
  • Energooszczędna
  • Produkt polski
  • Możliwość pracy w słonej i w słodkiej wodzie
Opis produktu
499,00
499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2825008

Pompa AQUAJET PFN-8000 ECO to niezwykle energooszczędne urządzenie do pompowania wody. Idealnie sprawdzi się zarówno w stawach, oczkach wodnych, jak i w basenach czy kaskadach. Producent podczas konstruowania tej serii pomp postawił głównie na oszczędność energii (w porównaniu z innymi urządzeniami tej marki, można zaoszczędzić nawet 60%), dbając o to, by pompy nie straciły na swojej wydajności. Udało się to osiągnąć dzięki właściwej budowie wirnika (ceramiczna oś i łożyskowanie). Decydując się na wybór pompy AQUAJET PFN-8000 ECO otrzymujemy 2-letnią gwarancję na niezawodność urządzenia. Produkt polskiego producenta został tak skonstruowany, by umożliwić łatwą obsługę i najwyższy stopień bezpieczeństwa podczas użytkowania. Wygodny 10-metrowy przewód zasilający, system zabezpieczenia przed przegrzaniem, energooszczędność oraz wykorzystanie nietoksycznego materiału do produkcji (dzięki temu pompa nie jest szkodliwa również dla zwierząt hodowanych w stawach czy oczkach) oraz możliwość pracy zarówno w słodkiej, jak i słonej wodzie, sprawiają, że urządzenie doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Pompa jest łatwa w obsłudze. Do podłączenia służy gwintowany wlot i wylot.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pompy fontannowe
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,80 kg
Wysokość:29,0 cm
Szerokość:25,5 cm
Głębokość / Grubość:13,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry