2019-11-21 20:15


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pompa zatapialna do wody brudnej

Nr produktu: 2588069
 • silnik o mocy 400W
 • głębokość zanurzenia: 7m
 • przewód: 10m
Opis produktu
89,98
89,98 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

22 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2588069

Pompa zatapialna do wody brudnej marki NAC to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających studnię oraz do oczyszczenia zalanych piwnic lub garaży. Dzięki wykorzystaniu znakomitych podzespołów, element jest wysoce funkcjonalny i niemal bezawaryjny. Produkt posiada wydajny silnik elektryczny o mocy 400W, max. wysokość pompowania 5,5m, max. głębokość zanurzenia pompy 7m, max. wydajność 8000 l/h, , średnica odpływu wody 1"-1,5", długość przewodu 10m, zasilanie 230V/50 Hz

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:
odwadnianie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,30 kg
Wysokość:
30,0 cm
Szerokość:
19,0 cm
Głębokość / Grubość:
15,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (7)

 4 z 5
 • 5(3)
 • 4(2)
 • 3(1)
 • 2(1)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

Szczegóły pod adresem www.obi.pl/konkurs-opinii.
Czas trwania 21.11.-05.12.2019r.

Sortuj według:

 • Sortuj według:
2

Tomjal (2018-07-23)

Wadliwy produkt

Co mi się podoba: Cena

Co mi się nie podoba: To że po krótkim okresie czasu przestaje być sprawna

Potrzebowałem pompy żeby ze zbiornika na deszczówkę wypompowywała wodę do węża kroplującego w szklarni. Parametry więc, pomimo że niezbyt dobre, do tego zastosowania są wystarczające. Pompę kupiłem w maju i już po ok tygodniu pracy musiałem ją reklamować w obi z powodu niesprawności. Wada polegała na tym że po w/w okresie czasu pompa zaczęła wywalać korki. Na rozpatrzenie reklamacji oczekiwałem dokładnie trzy tygodnie, producent orzekł ze wada jest nienaprawialna więc zwrócono mi pieniądze. Jako że nie potrzebowałem pieniędzy tylko pompy, wziąłem ponownie tą samą pompę z półki. No i historia się powtórzyła; po ok dwóch tygodniach pompa zaczęła wywalać korki. Tylko tym razem dokładniej to sprawdziłem. Po wyciągnięciu jej z wody, obmyciu i wysuszeniu, na "sucho" pompa pracowała. Po zanurzeniu jej w basenie, po kilku minutach pracy wywalała korki. Ponownie zareklamowałem. Ponownie po ok. trzech tygodniach oddano mi pieniądze. Dołożyłem parę złotych i tym razem wziąłem pompę NAC do wody brudnej za 159 zł. Zobaczymy jak ta się sprawdzi. Podsumowując: można trafić pojedynczy wadliwy egzemplarz. Ale dwa? Z tą samą usterką? To już daje do myślenia. Może do sporadycznego użytkowania to ona się nadaje ale nie do systematycznego. Nie polecam.

26 lub

5

Zbyszek Kr. (2018-04-22)

Po dwóch latach.......

Co mi się podoba: Lekkość

Co mi się nie podoba: brak

Po dwóch latach i hektolitrach wypompowanej wody z ogrodu po podtopieniach wiosenno-letnich,pracy w studni przez całe lato,to rewelacja.......

5 lub

5

Zigi (2018-03-29)

Gdykan

Gdykan, to jakbyś kupił toster i marudził, że nie możesz koszuli wyprasować. ta pompa jest to wypompowywania wody, więc nie daje ciśnienia żebyś mógł latać po ogródku ze zraszaczem. a biorąc pod uwagę jej cenę i moc to te 2-3 metry to i tak niezły wynik. jak chcesz podlewać to kup hydrofor, wtedy nabijesz ciśnienia i będziesz miał większy zasięg, ale na jakiś szał się nie nastawiaj. co do pompy - daje radę. ma niewielką moc, więc wirów w zbiorniku nie zrobi, ale jak trzeba to wypompuje wodę.

5 lub

4

Zigi (2017-11-17)

Pompa NAC 400W

Co mi się podoba: cena

wydajność pompy zależy od wysokości podnoszenia i długości węża odbierającego wodę. 8000 litrów trudno osiągnąć przy zanurzeniu pompy i podłączeniu 70 m węża - są to maksymalne osiągi. mam trzecią taką pompę. pierwsza padła (kondensator) po drugim użyciu. została wymieniona na nową. nowa padła (raczej znowu kondensator, bo pompa buczy - silnik sprawny, ale nie rusza) po czterech miesiącach. trzecia póki co sprawuje się rewelacyjnie. podłączyłem 25 metrów węża 2 cale, a wodę podnoszę z 2-3 metrów. do 8000 l/h mi daleko, ale wydajność pompy wg mnie jest wystarczająca. polecam - przyzwoita relacja jakości do ceny.

11 lub

4

Daro (2017-11-16)

Wydajność

Co mi się podoba: jakość

Co mi się nie podoba: parametry

max. wydajność 8000 l/h zdecydowanie zawyżone parametry, 2000l na h wykazało mi podczas mojego użytkowania.

5 lub

5

pompiarz (2017-09-25)

pompa zatapialna

Produkt dotychczas użyty tylko raz, ale wart swojej ceny. Zbiornik o poj. 1250 litrów opróżniony w około godzinę, przy czym w poziomie przepchnęła nieczystości przez 70 metrów calowego węża.

6 lub

3

Gdykan (2017-08-27)

Zbyt słaby silnik do podlewania.

Pompa ma słaby silnik, nie nadaje się do podlewania, gdyż strumień jest bardzo słaby, z węża 1 cal z zamontowanym zraszaczem strumień sięga max 2-3m. Ta pompa nada się do wypompowania wody ze zbiornika na zewnątrz - do niczego więcej.

12 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry