Pompa ogrodowa WZ 250
Nr produktu: 3932555Opis produktu
Nr produktu: 3932555
Pompa ogrodowa WZ 250 Omnigena.
Przeznaczona jest do zasilania niewielkich systemów nawadniających. Idealna do zaopatrywania w wodę domków letniskowych, działek i ogródków.
Wyposażona jest w wyłącznik termiczny, który zabezpiecza silnik przed zbyt wysoką temperaturą.
Możliwość samozasysania, małe wymiary pompy, duża wysokość podnoszenia, odporność na korozję, prosty i szybki montaż oraz solidna i trwała konstrukcja sprawiają, że pompa WZ 250 zadowoli każdego użytkownika.
Dane wytwórcy
Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy s.j.
Pozytywki, Święcice 7
05-860 Płochocin
sprzedaz@omnigena.pl
5902341050148
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | nawadnianie |
| Moc: | 250 W |
| Maksymalna wydajność: | 2 100 l/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia: | 39 m |
| Maksymalne ciśnienie: | 3,5 bar |
| Maksymalna głębokość zasysania: | 7 m |
| Układ napędowy pompy: | 1-stopniowy |
| Waga: | 7,8 kg |
| Rodzaj: | Pompy ogrodowe |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7,8 kg |
| Wysokość: | 21,0 cm |
| Szerokość: | 17,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 26,5 cm |






