Pompa ogrodowa 3000/4 BASIC
Nr produktu: 6504476Opis produktu
Nr produktu: 6504476
Pompa ogrodowa do różnych zastosowań
Pompa ogrodowa 3000/4 marki Gardena. Jest optymalnym modelem podstawowym, przeznaczonym do różnych zastosowań wymagających pompowania wody w ogrodzie. Dzięki niej można nawadniać rośliny, zwiększać ciśnienie wody i przepompowywać wodę gruntową, wodociągową, deszczówkę, a nawet chlorowaną wodę z basenu. Przetłaczanie wody ze studni czy beczki na deszczówkę do zraszaczy czy pistoletów zraszających to żaden problem.
Lekka i kompaktowa
Ta lekkie, wytrzymałe i kompaktowa pompa elektryczna jest prosta w obsłudze, zapewnia dużą siłę zasysania i wysokie ciśnienie. Można ją łatwo napełniać i opróżniać dzięki dużemu otworowi wlewowemu oraz śrubie spustowej. Dzięki śrubie można usunąć resztki wody, chroniąc urządzenie przed potencjalnym uszkodzeniem spowodowanym przez mróz. Przenoszenie produktu nie stanowi problemu dzięki ergonomicznemu uchwytowi i lekkiej konstrukcji urządzenia. Ponadto postawiona na ziemi pompa jest bardzo stabilna. Zintegrowany wyłącznik sieciowy ułatwia obsługę pompy. Trwałe mosiężne gwinty przyłączeniowe sprawdzają się znakomicie przy mocowaniu na stałe, podczas gdy dwa podwójne adaptery G1 umożliwiają łatwe podłączenie do wszystkich akcesoriów GARDENA typu wąż ssący lub ogrodowy. Pompa ogrodowa jest bezpieczna w użyciu dzięki wyłącznikowi termicznemu, wyłączającemu silnik w razie jego przeciążenia.
Dane techniczne:
Moc znamionowa 600 W
Maks. wydajność 3000 l/h
Maks. ciśnienie 3.5 bar
Maks. wysokość samozasysania 7 m
Maks. wysokość podnoszenia 35 m
Długość kabla 1.5 m
Kabel sieciowy H07 RNF
Klasa zabezpieczenia elektrycznego IP X4
Dane wytwórcy
Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Burakowska 14
01-066 Warszawa
serwis@gardena.pl
4078500056694,4078500049733
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | nawadnianie |
| Moc: | 600 W |
| Maksymalna wydajność: | 3 000 l/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia: | 7 m |
| Maksymalne ciśnienie: | 3,5 bar |
| Maksymalna głębokość zasysania: | 7 m |
| Układ napędowy pompy: | Dżet |
| Waga: | 5,3 kg |
| Rodzaj: | Pompy ogrodowe |
| Gwint przyłączeniowy: | G 1 |
| Napięcie: | 230 V |
| Automatyczne wyłączanie: | Bez automatycznego wyłączenia |
| Moc (kW): | 0,6 kW |
| Materiał obudowy pompy: | Żeliwo |
| Funkcja licznika czasu: | Bez funkcji timera |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,3 kg |
| Wysokość: | 25,0 cm |
| Szerokość: | 37,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 23,5 cm |












