Pompa hydroforowa JY 1000 z osprzętem
Nr produktu: 5254370Opis produktu
Nr produktu: 5254370
Pompa JY 1000 z osprzętem ( w skład osprzętu wchodzi manometr, włącznik ciśnieniowy, mosiężny element armatury) ze względu na uzyskiwane parametry hydrauliczne wykorzystywana jest do zaopatrywania domów jednorodzinnych, domów letniskowych i małych gospodarstw rolnych w wodę pod ciśnieniem z własnych ujęć lub zbiorników wodnych. W połączeniu ze zbiornikiem przeponowym ( optymalne pojemności od 24 do 200 litrów) tworzy kompletny zestaw hydroforowy. JY 1000 z osprzętem jest pompą samozasysającą, w przypadku pierwszego uruchomienia wystarczy tylko zalać wodą jej korpus a pompa sama wytworzy podciśnienie ułatwiające zassanie wody ze źródła. JY stosowana jest wszędzie tam gdzie lustro wody w źródle znajduje się na głębokości nie niższej niż 8 m od miejsca posadowienia pompy. Pompa występuje w dwóch wariantach wykonania materiałowego: Wykonanie materiałowe: JY 1000 Wałek pompy stal nierdzewna Wirnik noryl dyfuzory noryl Korpus pompy stal nierdzewna
Dane wytwórcy
Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy s.j.
Pozytywki, Święcice 7
05-860 Płochocin
sprzedaz@omnigena.pl
5902341050728
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Zaopatrzenie w wodę do użytku domowego |
| Moc: | 1 100 W |
| Maksymalna wydajność: | 3 600 l/h |
| Maksymalna wysokość podnoszenia: | 50 m |
| Maksymalne ciśnienie: | 5 bar |
| Maksymalna głębokość zasysania: | 7 m |
| Rodzaj: | Zestaw hydroforowy |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 11,8 kg |
| Wysokość: | 31,0 cm |
| Szerokość: | 23,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 40,0 cm |


