2020-04-02 12:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Zestaw hydroforowy 3600/4 800W

Nr produktu: 6504500
  • Zestaw do automatycznego zasilania wodą domu i ogrodu
  • Silnik 800 W
  • Maks. wydajność 3600 l/h
Opis produktu
 
539,00

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 6504500

Rozwiązanie do automatycznego zasilania wodą domu i ogrodu


Zestaw hydroforowy 3600/4 marki Gardena to to rozwiązanie do automatycznego zasilania wodą domu i ogrodu. Z uwagi na łatwą instalację w ramach domowego systemu zasilania w wodę, zestaw umożliwia wykorzystanie deszczówki do nawadniania ogrodu lub do celów domowych. Ta stacjonarna pompa elektryczna przetłacza wodę z beczek na deszczówkę, studni czy zbiorników tam, gdzie jest akurat potrzebna. Żeliwna obudowa urządzenia i silnik o dużej mocy 800W zapewniają trwałość i łatwość konserwacji. Dzięki niej można oszczędzać wodę, obniżać rachunki i być bardziej eko, wykorzystując pompę do dostarczania wody do kranów w ogrodzie, do pralki czy spłukiwania toalety. Duża wydajność 3600 litrów na godzinę oraz ciśnienie robocze 4,0 bara umożliwiają użycie pompy w większości zastosowań w ogrodzie, przy wysokości samozasysania nawet 7 m.

Wysoka jakość wykonania


Obudowa z żeliwa umożliwia cichą pracę urządzenia. Zestaw hydroforowy jest prosty w montażu, kompaktowy i ekologiczny. Duży zbiornik o pojemności 19 litrów, wykonany z wysokiej jakości membrany EPDM, jest wytrzymały, trwały i umożliwia krótkie cykle pracy pompy. Pompa elektryczna działa wydajnie i bezpiecznie z automatycznym wyłącznikiem termicznym, zapobiegającym przegrzaniu się silnika. Duży otwór wlewu ułatwia szybką instalację. Wbudowany ciśnieniomierz umożliwia kontrolowanie pracy pompy, urządzenie ma także prosty wyłącznik. Przed nadejściem przymrozków wystarczy urządzenie opróżnić za pomocą śruby spustowej. Solidna obudowa pompy dostosowana jest znakomicie do montażu na stałe i zapewnia cichą pracę. Produktu nie należy używać do wody słonej, substancji żrących, łatwopalnych ani spożywczych. Wysokiej jakości materiały zapewniają jej dużą trwałość, a specjalna konstrukcja ogranicza potrzebę konserwacji.

Dane techniczne:
Moc znamionowa 800 W
Maks. wydajność 3600 l/h
Maks. ciśnienie 4 bar
Maks. wysokość podnoszenia 40 m
Maks. temperatura medium 35 stopni C
Długość kabla 1.5 m
Kabel sieciowy H07 RNF
Klasa zabezpieczenia elektrycznego IP X4

Dane techniczne

Atrybuty produktu

obszar zastosowania:Instalacja wodociągowa i nawadnianie
Moc:800 W
maksymalna wydajność:3 600 l/h
maksymalna wysokość podnoszenia:40 m
maksymalne ciśnienie:4 bar

Wymiary i waga (netto):

Waga:14,0kg
Wysokość:51,0cm
Szerokość:46,0cm
Głębokość / Grubość:28,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry