2021-05-06 14:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Pompa do brudnej wody 25000

Nr produktu: 6733182

  • Przeznaczona do tłoczenia wody brudnej
  • Do osuszania piwnic, oczek wodnych, wykopów budowlanych
Opis produktu
 
549,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6733182

Pompa do brudnej wody 25000, marki Gardena.

Ta wysokowydajna pompa zanurzeniowa to przydatne urządzenie w Twoim domu i ogrodzie. Poczujesz siłę pomp GARDENA, kiedy potrzebne będzie szybkie i proste osuszenie zalanej piwnicy. Ta pompa o dużej mocy potwierdzi swoją przydatność, wypompowując brudną wodę z oczek wodnych i wykopów. Nowoczesna pompa ze stylową, trwałą obudową z nierdzewnej stali szlachetnej robi wrażenie silnikiem o mocy 1100 W. Jeżeli dodamy do tego wysokość podnoszenia 11 m i ciśnienie 1,1 bara, otrzymamy imponujące 25 000 litrów brudnej wody, jakie pompa jest w stanie przepompować w ciągu godziny. Maksymalna wielkość cząstek zabrudzeń to 38 mm. Pompa może być inteligentnie sterowana za pośrednictwem regulowanego wyłącznika pływakowego z funkcją pracy ciągłej. Przemyślana, nowoczesna konstrukcja pompy zanurzeniowej do brudnej wody 25000 przekłada się nie tylko na atrakcyjny, stylowy wygląd, ale także bezpieczeństwo i stabilność, a dzięki praktycznemu uchwytowi umożliwiającemu nawinięcie przewodu i dołączenie liny, wygodną obsługę i łatwy transport. Trwały wał z powłoką ceramiczną i potrójnym uszczelnieniem jest kolejną cechą decydującą o trwałości. Dzięki nowemu szybkozłączu masz na przykład możliwość podłączenia węża 32 mm (1 1/4"), 38 mm (1 1/2") lub 50 mm (2"). Gwint połączeniowy G1 1/2" daje użytkownikowi jeszcze więcej możliwości. Dzięki tym i innym udogodnieniom, ta pompa zanurzeniowa do brudnej wody jest idealnym urządzeniem do osuszania piwnic czy wykopów i dbania o staw w ogrodzie. Wysoką jakość pomp podkreśla rozszerzona gwarancja na 5 lat.

Dane techniczne:
Moc znamionowa 1100 W
Maks. wydajność 25000 l/h
Maks. ciśnienie 1.1 bar
Maks. głębokość zanurzenia 7 m
Maks. wysokość podnoszenia 11 m
Maks. temperatura medium 35 °C
Długość kabla 10 m
Kabel sieciowy H07 RNF
Klasa zabezpieczenia elektrycznego IP X8

Wymiary i waga (netto):
Waga:7,1 kg
Wysokość:28,6 cm
Szerokość:46,0 cm
Głębokość / Grubość:24,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry