2019-02-16 23:02
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Podnośnik hydrauliczny 2 t

Nr produktu: 5963038
  • Udźwig: 2 t
  • Wyposażone w 2 koła skrętne
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5963038

Podnośnik hydrauliczny 2 t to urządzenie pomocne przy prostych czynnościach obsługowych i drobnych naprawach samochodu, jak wymiana koła czy konserwacja podwozia. Jest wykonany wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jego długą żywotność. Dzięki dwóm kołom skrętnym można łatwo nim manewrować. Ten podnośnik hydrauliczny posiada wzmocnioną konstrukcję i jest w stanie utrzymać stabilnie ciężar nawet 2 ton. Nie należy jednak stosować go jako podporę przez dłuższy czas.

Zastosowanie

Podnośnik może zastąpić standardowy lewarek hydrauliczny przy czynnościach wymagających podniesienia pojazdu. Oczywiście wiele operacji związanych z autem nie wymaga jego użycia, np. gdy wlewany jest płyn do chłodnicy lub woda demineralizowana albo gdy wymienia się akumulator samochodowy. Jednak gdy trzeba zmienić koło lub dostać się wygodnie do podwozia, wówczas niezbędny staje się podnośnik, który znacznie ułatwi wszelkie czynności związane z obsługą dolnych partii pojazdu.

Zalety

Produkt ten idealnie nadaje się na podnośnik garażowy, umożliwiający konserwację pojazdu i drobne naprawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą w podróż-nigdy nie wiadomo, kiedy zajdzie potrzeba jego użycia. Dostępny w rozsądnej cenie, posłuży przez długi czas, przynosząc pomoc wtedy, gdy tylko konieczne będzie podniesienie samochodu lub innego ciężkiego obiektu.

Wymiary i waga (netto):

Wysokość:
23,0 cm
Szerokość:
53,5 cm
Głębokość / Grubość:
16,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry