2020-11-26 14:26


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lux Tools Podnośnik samochodowy 2 tony

Nr produktu: 3248853
  • Udźwig: 2 t
  • Wyposażone w 2 koła skrętne
Opis produktu
119,00
119,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3248853

Podnośnik hydrauliczny 2 t to urządzenie pomocne przy prostych czynnościach obsługowych i drobnych naprawach samochodu, jak wymiana koła czy konserwacja podwozia. Jest wykonany wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jego długą żywotność. Dzięki dwóm kołom skrętnym można łatwo nim manewrować. Ten podnośnik hydrauliczny posiada wzmocnioną konstrukcję i jest w stanie utrzymać stabilnie ciężar nawet 2 ton. Nie należy jednak stosować go jako podporę przez dłuższy czas.

Zastosowanie

Podnośnik może zastąpić standardowy lewarek hydrauliczny przy czynnościach wymagających podniesienia pojazdu. Oczywiście wiele operacji związanych z autem nie wymaga jego użycia, np. gdy wlewany jest płyn do chłodnicy lub woda demineralizowana albo gdy wymienia się akumulator samochodowy. Jednak gdy trzeba zmienić koło lub dostać się wygodnie do podwozia, wówczas niezbędny staje się podnośnik, który znacznie ułatwi wszelkie czynności związane z obsługą dolnych partii pojazdu.

Zalety

Produkt ten idealnie nadaje się na podnośnik garażowy, umożliwiający konserwację pojazdu i drobne naprawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą w podróż-nigdy nie wiadomo, kiedy zajdzie potrzeba jego użycia. Dostępny w rozsądnej cenie, posłuży przez długi czas, przynosząc pomoc wtedy, gdy tylko konieczne będzie podniesienie samochodu lub innego ciężkiego obiektu.

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry