2019-09-21 15:48


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lux Tools Podnośnik samochodowy 2 tony

Nr produktu: 3248853
  • Udźwig: 2 t
  • Wyposażone w 2 koła skrętne
Opis produktu
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3248853

Podnośnik hydrauliczny 2 t to urządzenie pomocne przy prostych czynnościach obsługowych i drobnych naprawach samochodu, jak wymiana koła czy konserwacja podwozia. Jest wykonany wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje jego długą żywotność. Dzięki dwóm kołom skrętnym można łatwo nim manewrować. Ten podnośnik hydrauliczny posiada wzmocnioną konstrukcję i jest w stanie utrzymać stabilnie ciężar nawet 2 ton. Nie należy jednak stosować go jako podporę przez dłuższy czas.

Zastosowanie

Podnośnik może zastąpić standardowy lewarek hydrauliczny przy czynnościach wymagających podniesienia pojazdu. Oczywiście wiele operacji związanych z autem nie wymaga jego użycia, np. gdy wlewany jest płyn do chłodnicy lub woda demineralizowana albo gdy wymienia się akumulator samochodowy. Jednak gdy trzeba zmienić koło lub dostać się wygodnie do podwozia, wówczas niezbędny staje się podnośnik, który znacznie ułatwi wszelkie czynności związane z obsługą dolnych partii pojazdu.

Zalety

Produkt ten idealnie nadaje się na podnośnik garażowy, umożliwiający konserwację pojazdu i drobne naprawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą w podróż-nigdy nie wiadomo, kiedy zajdzie potrzeba jego użycia. Dostępny w rozsądnej cenie, posłuży przez długi czas, przynosząc pomoc wtedy, gdy tylko konieczne będzie podniesienie samochodu lub innego ciężkiego obiektu.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry