2021-01-23 21:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Kocratunkowy 160 cm x 220 cm

Nr produktu: 1373067
  • Wymiary: 160 cm x 220 cm
Opis produktu
6,99
6,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 12 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 1373067

Koc ratunkowy LUX cm to element wyposażenia auta, który warto mieć ze sobą na wypadek niespodziewanych sytuacji na drodze. Umożliwia on utrzymanie optymalnej temperatury ciała, co gwarantuje specjalna, metalizowana folia poliestrowa. Ten koc termoizolacyjny chroni zarówno przed zimnem (srebrna powierzchnia), jak i gorącem (złota powierzchnia). Po złożeniu ma niewielkie rozmiary, jest lekki i łatwy w przechowywaniu oraz użyciu.

Zastosowanie

Koc termiczny stosuje się u ofiar wypadków komunikacyjnych, w przypadku gdy doznały one uszczerbku na zdrowiu lub zachodzi podejrzenie obrażeń wewnętrznych. Ponadto koc oznacza sygnał dla służb ratunkowych, że w wypadku ucierpieli ludzie. Jego rola jest nie do przecenienia, dlatego warto zaopatrzyć się w taki, który skutecznie spełni swoje zadanie.

Zalety

Koc ratunkowy nie jest drogim wydatkiem, a może uratować życie. Kosztuje znacznie mniej niż akumulator samochodowy, pas transportowy z grzechotką, a nawet płyn do spryskiwaczy zimowy! To, jaka jest aktualna za koc ratunkowy cena, umożliwia zakup nawet kilku sztuk na zapas. Wysokiej jakości, wykonany w zgodzie z przepisami bezpieczeństwa oraz medycznymi, koc ratunkowy LUX jest ważnym elementem wyposażenia każdego samochodu.

Wymiary i waga (netto):
Wysokość:15,6 cm
Szerokość:11,0 cm
Głębokość / Grubość:2,1 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry