2021-02-25 02:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ficus Umbellata, wys.160 cm, don. 45 cm

Nr produktu: 6539373

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pokojowe drzewko figowe (fikus)

Opis produktu

Nr produktu: 6539373

Ficus Umbellata jest rzadko spotykanym w uprawie domowej gatunkiem, który pochodzi z tropikalnych obszarów Afryki. Rośnie tam w lasach nizinnych i na sawannie i może osiągnąć nawet wysokość do kilkunastu metrów. Dobrze rośnie w miejscach półcienistych jak i oświetlonych (ale nie narażonych na bezpośrednie, ostre promienie słoneczne), lubi ciepłą temperaturę około 20°C. Zimą w pomieszczeniu nie powinno być chłodniej niż 15°C.
Ficus doskonale rośnie w żyznym podłożu. Potrzebuje umiarkowanego podlewania i zraszania latem oraz skąpego podlewania zimą. Nie należy dopuścić do zalania rośliny. Dobrze znosi cięcie i formowanie.
Figowce lubią mieć czyste liście, co jakiś czas dobrze jest je przemyć wodą z detergentem. Do nabłyszczania stosujemy jedynie przeznaczonymi do tego celu preparatów.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry