2021-01-19 07:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Sobex Grządka wzniesiona ażurowa 125 x 62,5 x wys.:38 cm

Nr produktu: 6442230
  • Impregnowany ciśnieniowo -WOLMANIT CX10
  • Kolor: zielony
  • Do samodzielnego montażu
  • Drewno certyfikowane FSC
Opis produktu
89,99
89,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

mniej niż 3 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6442230

Jako alternatywa dla tradycyjnej rabaty ogrodowej, tworzy odpowiedni dla roślin mini ekosystem, umożliwiający uprawy zarówno warzyw, ziół jak i kwiatów ozdobnych. Uprawa na wzniesionej grządce niesie wiele korzyści - obfite plony dojrzewają szybciej, a pielęgnacja roślin jest dużo łatwiejsza, gleba mniej się przesusza oraz wolniej traci składniki pokarmowe. Dwa wymiary konstrukcji drewnianej pozwalają na stworzenie kombinacji o różnych wysokościach i kształtach, w zależności od potrzeb i upodobań. Taka forma upraw daje nowe możliwości oraz wiele korzyści i sprawia, że grono miłośników ogrodnictwa nieustannie się powiększa. Wysokie rabaty mogą powstać praktycznie wszędzie, a przy odpowiednim zaplanowaniu upraw, z obfitych plonów można cieszyć się przez długi czas. Grządka, dzięki swojej konstrukcji, może również służyć jako przydomowy kompostownik. Produkt zaimpregnowano ciśnieniowo w celu zapewnienia długiej żywotności drewna. Środek został poddany kompleksowym badaniom toksykologicznym i ekotoksykologicznym, otrzymał pozytywną ocenę pod względem możliwości wystąpienia skutków ubocznych dla zdrowia ludzi i środowiska. Pozytywna ocena gwarantuje możliwość stosowania impregnatu do zabezpieczania kompostowników oraz grządek ogrodniczych. Komplementarnie polecamy korę oraz ziemię firmy SOBEX..
Budowa:
Deska (szorstka): 19 x 90 mm.
Deska: 19 x 50 mm.
Graniak 44 x 44 mm

Wymiary i waga (netto):
Waga:18,6 kg
Wysokość:38,0 cm
Szerokość:125,0 cm
Głębokość / Grubość:62,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry