2020-10-20 14:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Andrewex Wysoka grządka drewniana "Lina" Antracyt 150 x 79 wys. 76 cm

Nr produktu: 6525745

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Podwyższone grządki z drewna

Opis produktu

Nr produktu: 6525745

Rozsada skrzynia drewniana do roślin Antracyt LINA 150 x 79 wys. 76 cm marki Andrewex. Jest to funkcjonalnym i jednocześnie dekoracyjnym elementem do małych i większych ogrodów. Idealnie sprawdza się jako przydomowy zielnik. Poprzez swoją głębokość zapewnia najlepsze warunki uprawy, szczególnie warzyw i ziół kuchennych. Ze względu na dobre zaopatrzenie w składniki odżywcze oraz szybsze uzyskanie odpowiedniej temperatury wiosną w rozsadzie, rośliny rosną szybciej i dłużej niż w standardowych donicach. Przyjemna wysokość robocza pozwala na komfortową i zdrową dla pleców pracę przy rozsadzaniu i pielęgnacji roślin. Rozsady w ostatnim czasie zyskały dużą popularność. Sprawiają że, praca w ogrodzie przy uprawie ziół i warzyw przestaje być niewygodna i uciążliwa, a staję się komfortowa i przyjemna.

Wymiary i waga (netto):
Waga:40,0 kg
Wysokość:76,0 cm
Szerokość:150,0 cm
Głębokość / Grubość:79,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry