2020-04-01 01:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Pas transportowy z grzechotką 25 mm długość 5 m 1-częściowy

Nr produktu: 1872787
  • Pas z grzechotką
  • Szerokość: 25 mm, długość: 5 m
  • Materiał pasa: poliester
Opis produktu
26,99
26,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1872787

Cechy

Pas transportowy z grzechotką LUX jest przeznaczony do mocowania ładunków. Maksymalna obciążalność przy opasaniu wynosi 250 kg. Ten pas napinający jest wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego poliestru, a jego grzechotka z ocynkowanej stali. Produkt ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędny jest pas transportowy, który zapewni stabilność przewożonego ładunku.

Zastosowanie

Choć pas zaciskowy to nie ramka pod tablicę rejestracyjną, która powinna dobrze wyglądać, nie można mu zarzucić braku estetyki-ma ładny, błękitny kolor. Szerokość 25 mm i spora długość, wynosząca 5 m, pozwalają na opasanie nawet większej ilości przedmiotów na palecie bądź luzem. Ten pas ładunkowy spełnia wymagania normy DIN EN 12195-2. Jest uniwersalny i będzie pomocny zarówno podczas jednorazowej przeprowadzki, jak i osobom przewożącym towary zawodowo.

Zalety

Pas z grzechotką LUX to produkt, który warto kupić ze względu na wysoką jakość przy niewielkiej cenie. Z pewnością posłuży przez długie lata-nie jest to sól drogowa czy płyn do chłodnic, które trzeba uzupełniać na bieżąco. Pas napinający wytrzyma duży nacisk i rozpychanie. Jeśli nie zostanie przecięty, będzie funkcjonował bez zarzutu, utrzymując wszelkie przewożone ładunki w jednym miejscu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Zabezpieczenie ładunku:pasy do transportu

Wymiary i waga (netto):

Waga:141g
Wysokość:2,0cm
Szerokość:5,00m
Głębokość / Grubość:2,5cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry