2020-03-28 16:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Licznik rowerowy profex 21 funkcji

Nr produktu: 6069355

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Podróż i transport

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6069355

Licznik rowerowy, posiadający 21 funkcji. Szybki w montażu, łatwy do ustawienia. Wszechstronne funkcje.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

tajemniczy klient (2017-06-17)

Przyzwoity licznik w niskiej cenie.

Co mi się podoba: Obrotowy zatrzask mocujący licznik w podstawce.

Co mi się nie podoba: Brak podświetlenia.

Licznik jest dobrze wykonany. Nie ma naddatków plastiku, przewód do czujnika jest optymalnie długi, magnes na szprychę ma wystarczającą moc przyciągania. Podstawa jest niestety delikatna. W komplecie dodano gumę mocującą oraz opaski. Guma jest zbyt miękka i nie trzyma podstawki. Opaski zaciskowe są wystarczająco wytrzymałe i nie szpecą. Podstawka posiada plastik zamontowany na 4 wkrętach, wystarczy je odkręcić i obrócić plastik o 90 stopni, następnie przykręcić wkręty i można zamontować podstawę licznika do mostka zamiast do kierownicy (producent przewidział taką możliwość montażu stopki podstawy licznika). Dużym minusem jest brak podświetlenia LCD. Niektórzy sprzedawcy wprowadzają w błąd i zaznaczają, że podświetlenie jest. Licznik wolno odświeża pomiar (nie ma to dużego znaczenia) i posiada klikające porządne przyciski. Polecam zakup tego licznika ze srebrnym przodem, czarna wersja wygląda jak bubel.

1 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry