2021-04-14 17:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Deska podłogowa sosnowa, klasa rustic, wym. 25 mm x 113 mm x 2400 mm

Nr produktu: 6229371

  • Lite drewno sosnowe
  • Grubość 25 mm
Opis produktu
 
56,14
51,99 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Opis produktu

Nr produktu: 6229371

Cechy

Deska podłogowa sosnowa powstała ze starannie wyselekcjonowanego drewna wysokiej jakości. Od spodu posiada podcięcia niwelujące naprężenia. Jest nielakierowana. Zalicza się do klasy rustic - naturalny charakter deski objawia się sękami, pęknięciami, przebarwieniami oraz zakorkami. Wszystkie wynikające z jej naturalności ubytki zostały wypełnione masą żywiczną, która także dodatkowo wzmacnia deskę.

Deska sosnowa przeznaczona jest do wykonywania podłóg, które nadadzą wnętrzu przytulnego, ciepłego charakteru. Dla uzyskania lepszych efektów estetycznych mogą być cyklinowane, lakierowane lub olejowane. W przypadku uszkodzeń można je maskować za pomocą dobranych pod kątem koloru deski wosków lub mazaków. Po cyklinowaniu posadzkę szpachluje się metalową szpachlą, wypełniając szczeliny preparatem zawierającym żywicę.

Zastosowanie

Deska sosnowa stosowana jest w mieszkaniach i domach prywatnych. Świetnie nadaje się na podłogę salonu, sypialni, a także kuchni w stylu rustykalnym. Cechuje ją długa żywotność, którą dodatkowo można wydłużyć poprzez zastosowanie odpowiednich lakierów. Kolejną zaletą jest wyjątkowo atrakcyjna cena desek sosnowych, dzięki czemu każdego stać na wykonanie przy ich użyciu solidnej podłogi na lata.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj drewna:sosna
Optyka:Deska
Grubość:25 mm
Rodzaj:Podłogi z litego drewna
Odcień koloru:jasny
Rodzaj krawędzi:Bez fugi V
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,35 kg
Wysokość:2,40 m
Szerokość:11,3 cm
Głębokość / Grubość:2,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry