2019-04-24 10:31
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dąbex Parkiet dąb, lakierowany, wym. 16 mm x 70 mm x 490 mm

Nr produktu: 5672480

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Podłogi drewniane

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5672480

Cechy

Parkiet lakierowany firmy Dąbex wyprodukowany został z wysokiej jakości drewna dębowego. Cechuje się dużą wytrzymałością, bardzo dobrymi parametrami izolacji termicznej oraz wysokim poziomem odporności na ścieranie. Dzięki jego fazowanym krawędziom podłoga nabiera oryginalnego, estetycznego wyglądu, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter. Parkiet dębowy lakierowany ma jasny kolor, który nie blaknie w miarę upływu czasu.

Zastosowanie

Parkiet dąb lakierowany przeznaczony jest do stosowania we wnętrzach. Może być położony w salonie, sypialni i przedpokoju w mieszkaniach prywatnych, a także tworzyć podłogę w biurach, firmach czy różnego rodzaju miejscach użyteczności publicznej (np. poczekalniach czy punktach usługowych). Nadaje każdemu pomieszczeniu naturalny i zarazem ponadczasowy klimat. Sprawdza się w miejscach o różnym poziomie natężenia ruchu.

Zalety

Parkiety Dąbex są całkowicie naturalne. Nie alergizują. Łączą tradycyjny design z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, a w efekcie nie tracą swoich cech wraz z upływem czasu. Dzięki specjalnemu procesowi produkcyjnemu czas montażu tego parkietu jest bardzo krótki, co pozwala na szybkie ułożenie podłogi nawet w większych pomieszczeniach. Dąb lakierowany jest korzystną finansowo inwestycją na długie lata.

Dane produktu

Atrybuty produktu

optyka:
pozostałe
powierzchnia:
lakierowana
grubość:
16 mm
rodzaj:
podłogi z litego drewna
odcień koloru:
średni
rodzaj krawędzi:
Z fugą V

Wymiary i waga (netto):

Waga:
11,0 kg
Wysokość:
49,0 cm
Szerokość:
7,0 cm
Głębokość / Grubość:
1,6 cm

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Stanisław  (2017-02-13)

OK

Co mi się podoba: Trwałość, grubość, szybkość dostawy

Co mi się nie podoba: Nie mam uwag

Prezentują się należycie nawet po długim okresie normalnego użytkowania. Dochodzę do wniosku, że była to bardzo dobra inwestycja z mojej strony.
Na podłodze nie ma co oszczędzać!

3 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry