Barlinek deska podłogowa dąb Various bielony 14x180x725 mm
Nr produktu: 6886774Opis produktu
Nr produktu: 6886774
Deska podłogowa Various, trójwarstwowa, o wymiarach 14 x 180 x 725 mm, marki Barlinek.
Deska jest produktem naturalnym. Składa się z trzech warstw drewna, co gwarantuje jej stabilność.
Powierzchnia pokryta jest kilkoma warstwami lakieru. Efektownie prezentuje się w salonie, przedpokoju czy innych pomieszczeniach domowych.
System łączenia bez użycia kleju pozwala na łatwy montaż i korzystanie z podłogi od razu po jej ułożeniu.
Deskę można montować na ogrzewaniu podłogowym.
Wymiar: 14 x 180 x 725 mm. Opakowanie: 0,91 m2.
Dane wytwórcy
Barlinek S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
info@barlinek.com.pl
5906737995075
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 14 mm |
| Warstwa wierzchnia: | 2,5 mm |
| Powłoka: | Lakierowany na połysk |
| Rodzaj drewna: | Dąb |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,20 kg |
| Wysokość: | 1,4 cm |
| Szerokość: | 18,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 72,5 cm |








