2019-10-20 16:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Barlinek Mata podkładowa korkowa, grubość 2 mm, opak.: 10 m2

Nr produktu: 5690920
  • Dobra izolacja termiczna i akustyczna
  • Trwała i elastyczna
  • Odporna na wilgoć
Opis produktu
99,90
9,99 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

m2

Twoja ilość*:

do zapłaty:

W markecie OBI Warszawa-Puławska

13 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5690920

Cechy

Mata podkładowa produkcji polskiej firmy Barlinek to wyrób ekologiczny. Wykonana z prasowanego korka, doskonale pochłania dźwięki, zapewnia wysoki poziom izolacji termicznej oraz bardzo dobrze tłumi drgania. Ta płyta korkowa jest także odporna na wilgoć, ma właściwości antystatyczne i jest paroprzepuszczalna. Charakteryzuje ją lekkość i trwałość, a także duża elastyczność. Niweluje nierówności na poziomie 0,045 mm.

Zastosowanie

Mata podkładowa marki Barlinek stosowana jest we wnętrzach. Służy za podkład zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i biurach czy pomieszczeniach użyteczności publicznej.
W obu przypadkach przeznaczona jest do układania pod panele laminowane i podłogi drewniane, stanowiąc ich stabilny fundament. Mata jest bardzo prosta w użyciu, a podczas układania materiałów nie przesuwa się po podłożu.

Zalety

Mata podkładowa Barlinek to nie tylko sposób na perfekcyjne ułożenie podłogi, lecz także zapewnienie właściwych warunków jej kładzenia. Materiał wykonania powstał bez dodatku jakichkolwiek szkodliwych substancji, które mogłyby przedostawać się przez panele. Mata podkładowa korkowa cechuje się wysoką odpornością na zużycie, dzięki czemu stanowi inwestycję na lata. Jej zaletą jest również przystępna cena.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,00 kg
Wysokość:
100,0 cm
Szerokość:
14,4 cm
Głębokość / Grubość:
14,4 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry