Stiga Podkaszarka akumulatorowa GT 100e 20V
Nr produktu: 7169204Opis produktu
Nr produktu: 7169204
Stiga Podkaszarka akumulatorowa GT 100e 20V
Akumulatorowa podkaszarka do trawy GT 100e to doskonałe narzędzie, które zapewnia wygodę i efektywność podczas przycinania trawy przy obrzeżach trawnika. Wyposażona w mocny silnik, optymalnie wyważony akumulator o napięciu 20 V i pojemności 2 Ah oraz ergonomiczny, miękki uchwyt, ta podkaszarka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Głowica nylonowa z automatycznym podawaniem żyłki gwarantuje niezawodne i nieprzerwane przycinanie, eliminując konieczność częstych przerw na wymianę żyłki. W pełni regulowany uchwyt w formie pętli umożliwia łatwe i wygodne manewrowanie podkaszarką, minimalizując jednocześnie wysiłek użytkownika.
Dla dodatkowego komfortu, podkaszarkę GT 100e można dostosować do indywidualnego wzrostu dzięki wałkowi teleskopowemu. To rozwiązanie pozwala użytkownikowi na pracę w optymalnej pozycji, co przekłada się na wygodę i efektywność podczas koszenia trawy.
Przełączanie pomiędzy trybem przycinania a trybem obrzeża jest łatwe i szybkie, dzięki jednemu kliknięciu.
Funkcja obcinania krawędzi o 90 ° w jedną stronę doskonale udoskonala wykończenie trawnika. Dodatkowo, obrotowa głowica, regulowana do 45 °, umożliwia precyzyjne przycinanie wokół roślin, a ogranicznik dystansowy zapewnia równomierne cięcie.
W komplecie z podkaszarką znajdują się akumulator oraz ładowarka, co oznacza gotowość do pracy od razu po wyjęciu z opakowania. Akumulatorowa podkaszarka do trawy GT 100e to nie tylko wydajne narzędzie ogrodowe, ale także praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie łatwość obsługi i precyzyjne wykończenie trawnika.
Dane wytwórcy
Stiga Sp. z o. o.
RZEMIEŚLNICZA 87
62-081 BARANOWO
gpsr.polska@stiga.com
8008984854420
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna szerokość koszenia: | 25 cm |
| Z trzonkiem teleskopowym: | Z teleskopem |
| Wysuw żyłki: | Tryb pełnej automatyki |
| Szybkie ładowanie: | Bez szybkiej ładowarki |
| Osłona głowicy w komplecie: | Z pałąkiem chroniącym rośliny |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Dł. Nici: | 4 m |
| Obracana głowica tnąca: | Z obracaną głowicą tnącą |
| Regulowany kąt pochylenia: | Możliwość regulacji kąta pochylenia |
| Akumulator napięcie: | 20 V |
| Akumulator ładowanie: | 2 Ah |
| Wytrzymałość nici: | 1,6 mm |
| Funkcja przycinania krawędzi: | Z funkcją cięcia krawędzi |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,20 kg |
| Wysokość: | 20,0 cm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 129,0 cm |












































