Einhell Podkaszarka akumulatorowa GC-CT 18/24 LI 18V
Nr produktu: 3363603Opis produktu
Nr produktu: 3363603
Einhell Podkaszarka akumulatorowa GC-CT 18/24 LI 18V
Podkaszarka akumulatorowa Einhell GC-CT 18/24 Li to lekkie i poręczne narzędzie ogrodowe, idealne do precyzyjnego przycinania trawnika w trudno dostępnych miejscach, takich jak okolice rabat, drzew czy ogrodzeń.
Zasilana akumulatorem 18 V z systemu Power X-Change, oferuje swobodę pracy bez kabli i gniazdek. Wyposażona w teleskopową sztycę z aluminium, umożliwia dopasowanie długości do wzrostu użytkownika, co zapewnia komfort pracy. Dodatkowy uchwyt poprawia kontrolę nad narzędziem i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Maksymalna prędkość obrotowa wynosząca do 8500 obr./min oraz szerokość cięcia 24 cm pozwalają na efektywne przycinanie trawy. W zestawie znajduje się 20 dwustronnych noży tnących, zapewniających długotrwałą wydajność.
Model ten jest dostępny w wersji Solo, co oznacza, że akumulator i ładowarka nie są dołączone do zestawu i należy je dokupić osobno.
Podkaszarka Einhell GC-CT 18/24 Li to praktyczne i niezawodne narzędzie, które sprawdzi się w każdym ogrodzie, oferując wysoką wydajność i komfort użytkowania.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825635690
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna szerokość koszenia: | 24 cm |
| Z trzonkiem teleskopowym: | Bez teleskopu |
| Wysuw żyłki: | Noże |
| Szybkie ładowanie: | Bez szybkiej ładowarki |
| Osłona głowicy w komplecie: | Bez pałąka chroniącego rośliny |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Obracana głowica tnąca: | Bez obracanej głowicy tnącej |
| Regulowany kąt pochylenia: | Kąt pochylenia nie regulowany |
| Funkcja przycinania krawędzi: | Bez funkcji cięcia krawędzi |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,20 kg |
| Wysokość: | 25,8 cm |
| Szerokość: | 32,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 99,2 cm |


















