Einhell Kosa akumulatorowa Agillo BL Li-Solo 2x18V
Nr produktu: 6876387Opis produktu
Nr produktu: 6876387
Einhell Kosa akumulatorowa Agillo BL Li-Solo 2x18V
Kosa akumulatorowa Einhell Agillo BL Li-Solo to profesjonalne i wszechstronne narzędzie ogrodowe zasilane dwoma akumulatorami 18 V z systemu Power X-Change, które łączy wysoką moc z wygodą bezprzewodowej pracy. Wyposażona w bezszczotkowy silnik PurePOWER, zapewnia większą wydajność i dłuższą żywotność.
Urządzenie posiada szerokość koszenia 30 cm przy użyciu żyłki oraz 25,5 cm z ostrzem, co pozwala na efektywne przycinanie zarówno trawy, jak i gęstych chwastów.
Elektroniczna regulacja prędkości umożliwia dostosowanie pracy do rodzaju zadania, a ergonomiczny, regulowany uchwyt typu kierownica zapewnia komfort i lepszą kontrolę podczas użytkowania. Kosa ma aluminiową, dzieloną rurę, która ułatwia transport i przechowywanie, a w zestawie znajduje się uprząż, która równomiernie rozkłada ciężar urządzenia, zwiększając wygodę pracy.
Model ten sprzedawany jest w wersji Solo, co oznacza, że akumulatory i ładowarka nie są dołączone i należy je dokupić osobno. Dzięki kompatybilności z systemem Power X-Change można używać tych samych akumulatorów także w innych narzędziach marki Einhell.
W komplecie z kosą znajduje się szpula z żyłką, ostrze trzyzębne, uprząż, uchwyt ścienny oraz instrukcja obsługi.
Kosa Einhell Agillo BL Li-Solo to solidne i wydajne narzędzie, które sprawdzi się zarówno w pielęgnacji ogrodu, jak i w bardziej wymagających pracach związanych z porządkowaniem zieleni.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825629583
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Maksymalna szerokość koszenia: | 30 cm |
| Z trzonkiem teleskopowym: | Z teleskopem |
| Wysuw żyłki: | Automatyczny układ przyciskowy |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Dł. Nici: | 8 m |
| Obracana głowica tnąca: | Bez obracanej głowicy tnącej |
| Akumulator napięcie: | 36 V |
| Wytrzymałość nici: | 2 mm |
| Funkcja przycinania krawędzi: | Bez funkcji cięcia krawędzi |
| System do cięcia: | Żyłka i listwa tnąca |
| Akumulatory potrzebne do eksploatacji: | 2 akumulatory 18 V |
| Ładowarka: | Bez ładowarki |
| Średnica okręgu cięcia trymera (cm): | 25,5 cm |
| Pas do noszenia: | Z paskiem do przenoszenia |
| Obrót na minutę: | 6 400 |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,5 kg |
| Wysokość: | 40,0 cm |
| Szerokość: | 70,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 193,0 cm |






















































