Podest kompozytowy struktura teak - 30 x 30 x 2 cm
Nr produktu: 7155625Opis produktu
Nr produktu: 7155625
Podest kompozytowy struktura teak
Innowacyjne i estetyczne rozwiązanie, które łączy w sobie nowoczesność, trwałość i łatwość konserwacji. Wykorzystanie kompozytu pozwala na uzyskanie podestu, który zachowuje naturalny wygląd drewna, ale jednocześnie eliminuje jego wady, takie jak podatność na warunki atmosferyczne czy konieczność częstej konserwacji.
Cechuje się doskonałą trwałością, odpornością na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne, a także jest odporne na pleśń i insekty. Dzięki temu utrzymanie go w doskonałej kondycji nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Podest ten jest również łatwy w utrzymaniu czystości, co zwiększa jego praktyczność.
Dane wytwórcy
DLH POLSKA Sp.z o.o.
Gen.K.Sosnkowskiego 1D
02-495 Warszawa
sklep@dlh.pl
5902431574257
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Materiał: | WPC |
| System klik: | Z System klik |
| Wymiar (dł. x szer.): | 30 x 30 cm |
| Grubość: | 2 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 950 g |
| Wysokość: | 2,0 cm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 30,0 cm |











